Kauno švara vs KMAIK (82:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Tris kėlinius atsilikinėję „KMAIK“ ketvirtajame nukovė „Kauno švara“

2019 vasario 12 d., Antradienis, 21:34 val., peržiūros: 714

Vasario 12 dieną, 20:15 val., Kauno švaros sporto salėje susitiko “C” lygos komandos „Kauno švara“ (šeimininkai) ir “KMAIK” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 82:96 (23:19, 25:22, 18:24, 16:31).

Pirmąjį kėlinį komandos sužaidė labai kovingai. Visą kėlinį vyko žaidimas taškas į tašką. Šiek tiek geriau pabaigoje sužaidę švaros krepšininkai išsiveržė į priekį keliais taškais ir laimėjo kėlinį rezultatu 23:19. Antrajame kėlinyje vaizdas liko panašus į pirmojo. Keliais taškais vedė šeimininkų komanda, nors varžovai ir buvo grėsmingai priartėję vos dviejų taškų skirtumu. Pirmąją rungtynių pusę rezultatu 48:41 laimėjo „Kauno švara“.

Trečiojo kėlinio pradžioje susikaupusi „KMAIK“ komanda prisivijo varžovus. Toliau užvirė rimta kova. Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinuko gale vienu tašku pirmavo „Kauno švara“ komanda (66:65). Ketvirtojo kėlinio pabaigoje suaktyvėjusi svečių gynyba privertė varžovus klysti, o surengtos kelios greitos atakos leido „KMAIK“ komandai išsiveržti į priekį taškų skirtumu (71:75). Iki rungtynių pabaigos šeimininkams taip ir nepavyko rasti priešnuodžių prieš varžovų gynybą ir pergalę šventė „KMAIK“ rezultatu 82:96.

“KMAIK“ komandos kapitonas J.Sinkevičius: „Tiesiog klausom trenerių nurodymų gynyboje ir antroje pusėje pavyksta susitvarkyti ir gynybą ir energiją.“

Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)V. Kamarūno sugrįžimą BC „Rhino“ pažymėjo pergale prieš „Kauno švarą“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 21:32 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)