ExMarkets vs Alaina (63:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“

2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 642

Vasario 4 dieną, 21:10 val., Saulės gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “ExMarkets” (šeimininkai) ir “Alaina” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 63:54 (11:15, 23:15, 14:18, 15:6).

Pirmojo kėlinio pradžioje geriau sekėsi „Alaina“ komandai. Per puse kėlinio svečiams pavyko įgyti 6 taškų pranašumą ir privertė varžovus imti minutės pertraukėlę. Iki kėlinio galo šeimininkams nepavyko panaikinti varžovų pranašumo ir baigiantis pirmam kėliniui „Aalaina“ priekyje rezultatu 11:15. Antrojo kėlinio viduryje „ExMarkets“ komandai pavyko pervserti rezultatą į savo rankas. Svečiams sunkiau krito tolimo metimai, tuo tarpu varžovams kaip tik keli metimai buvo sėkmingi ir po dviejų kėliniu „ExMarkets“ priekyje rezultatu 34:30.

Trečiajame kėlinyje „Alaina“ komanda nuo pradžių energingai spurtavo ir išlygino rezultatą 38:38. Likusį kėlinio laiką komandos žaidė taškas į tašką ir trečio kėlinuko gale rezultatas lygus 48:48. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 5:0 ir iškart įgijo pranašumą. Visą likusį laiką „Alaina“ po truputį stengėsi pasivyt, tačiau likus minutei „ExMarkets“ komanda spurtavo ir įgijo 9 taškų pranašumą, kurio „Alaina“ panaikinti nesugebėjo. Rezultatu 63:54 laimėjo „ExMarkets“.

“ExMarkets“ komandos treneris M.Makaras: „Na visas rungtynes kovojom, o gale turėjom puikiai paruošta ataką, kuri leido mums užtikrintai jaustis rungtynių pabaigoje ir laimėti.“

„GZP-2“ atkaklioje kovoje pranoko „Alaina“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)Rungtynių pabaigoje „Arkus“ palaužė „Alainą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 23:17 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)