Kauno Rami vs Kauno TPMC ‒ 2 (108:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ iškovojo gana užtikrintą pergalę

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 20:20 val., peržiūros: 574

Sekmadienį, sausio 13 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kauno Rami“ bei svečių „Kauno TPMC – 2”. Aikštelės šeimininkai su savo varžovais problemų turėjo tik pirmajame ketvirtyje. Vėliau jie sužaidė solidų antrąjį kėlinį ir padėjo pamatą pergalei.

Rungtynes komandos pradėjo gana gerai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir puolime nestrigo. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir įgijo šešių taškų pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Kauno Rami“ sugebėjo priartėti prie savo varžovų, o galiausiai ir išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:22. Antrąjį kėlinuką 12:2 spurtu pradėjo aikštelės šeimininkai ir įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau „Kauno TPMC – 2” ekipos bėdos nesibaigė, kadangi skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 54:36.

Trečiojo kėlinio metu „Kauno Rami“ ir toliau didino savo pranašumą. Abi komandos jau nedemonstravo labai didelių pastangų, kadangi skirtumas buvo jau triuškinantis. Aikštelės šeimininkai ir toliau demonstravo solidų puolimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 80:55. Lemiamo ketvirčio pradžioje kur kas pranašesni atrodė „Kauno TPMC – 2”. Jie sužaidė tikrai gerą atkarpą ir priartėjo iki 13-os taškų sužaidus pusę ketvirčio. Tačiau tai buvo viskas ką jie parodė. „Kauno Rami“ netrukus dar labiau padidino savo pranašumą ir uždarė rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 108:85.

„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)Nors susirinko penkiese „Kauno Rami“ komandą, bet sugebėjo iškovoti pergalę (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir KK „Žaibas“ akistatoje pastarųjų pergalė (2019 sausio 08 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)