Kauno Rami vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (73:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Nors susirinko penkiese „Kauno Rami“ komandą, bet sugebėjo iškovoti pergalę

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 20:26 val., peržiūros: 553

Sekmadienį, gruodžio 9 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje įvyko C lygos A pogrupio pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno Rami“ priemė svečius Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ .

Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje užvirė kieta vyriška kova. Abi komandos nenorėjo paleisti žaidimo. Tai rungtynės vyko taškas į tašką. Pirmas ketvertis baigiasi – 17:14.

Antrąjį Ketvertį geriau pradėjo „Kauno rami “, bet taip maždaug truko, tik pirmas dvi minutes. Įsižaidus Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė komandai, padidėjo jų pranašumas aikštelėje ir jau įpusėjus antram kėliniui jie jau pirmavo 30:31.

Trečiasis ketvertis prasidėjo šeimininkų komandos naudai. Jie per 5 minutės padarė kelias greitas atakas ir pateikė visus metimus kuriuos metė ir jau turėjo dviženklį pranašumą, nors žaidė pankiese. O svečių komandai šis ketvertis nesisekė ir per kėlinį tik sumetė 7 taškus. Trečiasis ketvertis baigėsi – 56:38.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kauno Rami “ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas ir greitas darbas. Taip jiems atnešė sėkmingą laimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 73:54.

„Kauno Rami“ komandos žaidėjas T.Vyšniauskas: Tikriausiai laimėjom, nes buvom greitesni ir vikresni.

„Kauno Rami“ iškovojo gana užtikrintą pergalę (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:36 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)Aštuntfinalį „0Septyni“ pradėjo pergale (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)