Krugės kariai vs Resmila.lt (74:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplešė pergalę prieš „Resmila.lt“ (74:72)

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 01:51 val., peržiūros: 548

Sekmadienį, gruodžio 10 dieną, Šv. Mato gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Krugės kariai“ ir svečių „Resmila.lt“.

Rungtynės geriau pradėjo šeimininkai, kurie savo jaunatviškumu spurtavo į priekį ir kėlinuko viduryje jau pirmavo (17:7). „Resmila.lt“ niekaip nerado tinkamos gynybos schemos, o šeimininkai ir toliau taikliais metimais plėšė tinklelį ir po pirmojo kėlinuko rezultatu (26:14) pirmavo „Krugės kariai“

Antrajame kėlinuke užsikirto svečių taikiklis, tuo pasinaudoję svečiai prisivijo varžovus (31:28). „Krugės kariai“ toliau nepataikė, o kėlinuką spurtu 14:2 užbaigė „Resmila.lt“ ir rezultatas švieslentėje rodė pranašumą jau svečių naudai (33:42).

Antrajame ketvirtyje šeimininkų netaiklūs metimai persikelė ir į trečiąjį kėlinuką, tačiau svečiai tuo nepasinaudojo ir po trijų kėlinukų rezultatas per daug nepakito – toliau pirmavo „Resmila.lt“ (49:58).

Paskutiniajame ketvirtyje „Krugės kariai“ parodė charakterį ir po dviejų taiklių E. Ramanausko tritaškių šeimininkai sumažino atsilikimą (63:66). Po taiklaus Ž. Karaliaus dvitaškio rezultatas tapo lygus (72:72). Rungtynių gale šeimininkų komandos žaidėjo R. Grigonio ranka prie baudų metimo linijos drebėjo ir jis sugebėjo realizuoti tik vieną baudą iš keturių, bet „Resmila.lt“ tuo nepasinaudojo ir kapituliavo prieš „Krugės kariai“ kurie iškovojo pergalę rezultatu 74:72 (26:14, 7:28, 16:16, 25:14). Jiems tai buvo šeštoji pergalė, tuo tarpu „Resmila.lt“ sąskaitoje ir toliau lieka trys pergalės.

„Krugės kariai“ žaidėjas Ž.Karalius:

Komandos pergalę lėmė užsispyrimas, gerai pradėjome rungtynes, paskui kritome į didelę duobę, du kėlinius beveik atsilikinėjome, bet ketvirtajame kėlinyje pavyko kažkaip užsivesti ir pasivyti varžovus.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.),,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris' (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)