Krugės kariai vs KMAIK (111:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 23:05 val., peržiūros: 772

Vėlų sekmadienio vakarą Šv. Mato gimnazijoje vyko C lygos D pogrupio rungtynės tarp namų teisėmis žaidusių "Krugės karių" ir svečių – "KMAIK". Intrigos šiose rungtynėse beveik nebuvo – šeimininkai įtikinamai įveikė varžovus.

Pirmajame rungtynių kėlinyje sužaidus 4 minutes „Krugės kariai“ spurtavo 10:0 ir parodė, kas čia šeimininkai. Po taiklaus E. Ramanausko dvitaškio jie pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą 21:11. Kėlinio pabaigoje „Krugės karių“​ pranašumas tik didėjo. Pasibaigus šiam ketvirčiui rezultatas – ​33:16.

Antrajasis ketvirtis pasižymėjo „KMAIK“​ spurtu. Per 2 minutes jie neleido šeimininkams pelnyti nė taško, o patys pelnė 11 ir priartėjo iki 10 taškų skirtumo (42:32). Tačiau svečiams perimti iniciatyvos neleido „Krugės karių“​ žaidėjas K.Sirtautas, kuris po „KMAIK“​ spurto pelnė 9 taškus ir padėjo saviškiams kėlinyje susikrauti 23 taškų persvarą (59:36).

Po ilgosios pertraukos pailsėję svečiai didesnės intrigos nesukūrė. „KMAIK“​ žaidėjas I.Šturma trečiajame kėlinyje pelnė beveik pusę komandos taškų – ​11, ir neleido šeimininkams didinti pranašumo. Svečių komanda šį kėlinį laimėjo minimalia persvara, o galutinis ketvirčio rezultatas – ​85:63.

Paskutinysis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas. Abi komandos nujautė kokia bus rungtynių baigtis, todėl net nebeorganizavo pilnų atakų. Rungtynės baigėsi rezultatu 111:82.

​Po pergalės pakalbinto „Krugės karių“ žaidėjo K. Sirtauto komentaras:

„​Visų pirma, manau, kad pergalę lėmė namų aikštė. Beveik viską pataikėm, taip pat gerai kovojom dėl atšokusių kamuolių. Manau, kad tai yra pagrindiniai pergalės aspektai. Tikėjomės atkaklesnės kovos, bet gal priešininkai nesusirinko ar neparodė savo tikro pajėgumo. Tai dėl to gavosi lengviau nei tikėjomės.“

Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:40 val.)