Dumblas vs LazybuGuru.lt (76:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 15:49 val., peržiūros: 594

Sekmadienį, gruodžio 10 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Dumblo“ (5-1) ir svečių „LazybuGuru.lt“ (6-1) komandos.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir pačioje jų pradžioje aikštelėje pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Kėlinuko viduryje „Dumblas“ buvo priekyje 10:8. Visgi, kėlinuko pabaigoje M.Gailiūnas vertė vieną metimą iš po krepšio po kito, ko pasekoje „LazybuGuru.lt“ spurtavo ir nutolo 14:22. Paskutinę kėlinuko sekundę šeimininkų krepšininko D. Baltrušio tritaškis sumažino varžovų pranašumą iki 17:22.

Trečiajame kėlinuke po A. Adomaičio tolimo šūvio rezultatas rungtynėse tapo lygus – 25:25. Bet tada po tritaškį įmetė svečių krepšininkai S.Pakalniškis ir A.Kaminskas, kas leido „LazybuGuru.lt“ nutolti. Dar labiau įtvirtinti savo persvarą svečiams pavyko su paskutinę sekundę pelnytu S. Pakalniškio tritaškiu – 35:46.

Ir toliau rungtynių vadžias savo rankose laikė „LazybuGuru.lt“. Trečiojo ketvirčio viduryje po M. Gailiūno dvitaškio svečiai buvo priekyje jau 41:57. Kaip ir prieš tai buvusiuose kėlinukuose, taip ir šiame, su sirena buvo pataikytas tolimas metimas. Šįkart D.Baltrušis paleido metimą nuo vidurio linijos, kuris atsimušęs nuo lentos perskrodė tinklelį. Po šio metimo rezultatas buvo 53:65.

Ketvirtajame kėlinuke D. Baltrušio ir T. Pukelevičiaus tritaškiai leido „Dumblui“ priartėti iki 69:76. Tačiau nieko daugiau šeimininkai nesugebėjo padaryti, taip leisdami šiose rungtynėse triumfuoti „LazybuGuru.lt“ krepšininkams. Galutinis rungtynių rezultatas 76:85 (17:22, 18:24, 18:19, 23:20).

S.Pakalniškis („LazybuGuru.lt“):

„pergalę nulėmė įdėtos treniruotės prieš tai. Jau esame pasitreniravę, nebepirmos varžybos ir po truputį įsibėgėjam. Varžovai stiprūs fiziškai, įdomios varžybos buvo, patiko. Kietos, vyriškos tokios, antrą kartą žaisime – bus dar vienos įdomios rungtynės. Šaunuoliai komanda, padirbėjom, atidavėm daug jėgų ir pavyko laimėti.“

Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 23:56 val.)