Ryterna Group vs Elektromontuotojas (54:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Vos 3 taškus per kėlinį pelnęs „Elektromontuotojas“ neatsilaikė prieš „Ryterna Group“

2018 vasario 13 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 431

Vasario 13 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Elektromontutojas“ (svečiai). Šį vakara abi komandos negalėjo pasigirti geru žaidimu puolant, buvo daug netaiklių metimų klaidų, o geriau tokiame žaidime sekėsi šeimininkams, kurie per ketvirtajį kėlinuką atsiplėšė ir iškovojo pergalę – 54:42.

Rungtynių starte abi komandos sunkiai rinko taškus, rezultatyvūs išpuoliai buvo labai reti, o žaidimas aikštelėjo buvo gana inteligentiškas. Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo keturių taškų pranašumą – 14:10. Antrame kėlinuke abiejų komandų rezultatyvumas vėl buvo žemas, o per pusę kėlinio niekas nepasikeitė – komandas skyrė tie patys vienuolika taškų – 17:28. Nors pusę kėlinio komandos ir toliau kovojo taškas į tašką ir „Ryterna Group “ komandai buvo pavykę šiek tiek atitrūkti (21:15) tačiau antroje kėlinio pusėje svečiai sužaidė geresnę atkarpą ir kėlinio gale ne tik prisivijo varžovus, bet prieš pertrauką persverė rezultatą savo naudai – 27:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau vyko lygi kova, o skirtumas tarp komandų skyrėsi labai nežymiai. Šeimininkai ilgąją kėlinio atsilikinėjo, tačiau pabaigoje spurtavo 5:0 ir prieš lemiamą rungtynių dalį rezultatas buvo lygus – 39:39. Paskutiniame kėlinuke pirmieji taškai buvo pelnyti tik sužaidus daugiau nei dvi minutes ir tai tolimu metimu padarė A.Miliūnas. Svečiai niekaip negalėjo rasti būdų kaip pelnyti taškus, jie savo pirmuosius taškus pelnė likus žaisti tik 36 sekundes. Tokį prastą puolimą pademonstravę svečiai kėlinuką pralaimėjo 15:3, o tuo pasinaudoję „Ryterna Group“ krepšininkai laimėjo šias nerezultatyvias rungtynes rezultatu – 54:42 (14:10, 13:18, 12:11, 15:3).

Po rungtynių „Ryterna Group“ treneris kalbėjo: „Ketvirtajame kėlinuke atitrūkti pavyko dėka kelių perimtų kamuolių, tada užbėgom ant greito. Dar aišku prisidėjo gera gynyba, nes po jos atsirado mūsų greitas puolimas dėl buvo lengviau pulti, pasidarėme skirtumą ir užbaigėme rungtynes“.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.) “Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)Permainingoje kovoje BC „Straight“ įveikė „Ryterna Group“ ir žengė į ketvirtfinalį (65:61) (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:07 val.)Nerezultatyviame atkrintamųjų starte BC „Straight“ pergalė prieš „Ryterna Group“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:17 val.)