BK Centre vs KK „Alfa būrys“ (95:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ pasiekė pirmąją sezono pergalę

2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 18:17 val., peržiūros: 543

Gruodžio 9 dieną, 13:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „BK Centre“ (šeimininkai) ir KK „Alfa būrys“ (svečiai). Šiandien „BK Centre“ komandai buvo puiki diena, komanda atrodė susikaupusi, krepšininkai sužaidė labai rezulktatyviai, o svarbiausia jie pasiekė pirmąją sezono pergalę, prieš vienus iš grupės lyderių KK „Alfa būrys“ krepšininkus. Rungtynės baigėsi rezultatu 95:86 (26:18, 15:21, 25:14, 29:33).

Jau rungtynių pradžioje „BK Centre“ ėmė įrodinėti, jog šiandien komanda nusiteikusi kovingai ir sieks tik tai pergalės. Gal ir patys svečiai kiek lengvabūdiškai pažiūrėjo į varžovus, bet staigiai augantis skirtumas kaip reikiant neramino KK „Alfa būrys“ ekipą, tad netrukus buvo paprašyta pertraukėlė. Nuo to momento žaidimas tapo lygesnis, bet maždaug dešimties taškų pranašumas visą laiką išliko šeimininkų pusėje. „BK Centre“ komanda išties sužaidė labai protingai, leido varžovams mėtyti tolimus metimus, o tai svečiai darė tiesiog tragiškai, patys „BK Centre“ žaidėjai labai pasitikėjo savo jėgomis, tad nenuostabu, kad tai davė puikų rezultatą. Prasidedant ilgajai pertraukai KK „Alfa būrys“ keliais metimais gerokai aptirpdė savo deficitą 41:39.

Antroje rungtynių dalyje „BK Centre“ sėkmingai susigražino persvarą į savo pusę. Nors svečiai ir bandė atsitiesti, bet tiesiog vaikiškos klaidos ir gausybė netaiklių metimų vis labiau skandino komandą. Vienu metu skirtumas šoktelėjo net iki šešiolikos taškų. Vis tik KK „Alfa būrys“ komanda neketino pasiduoti, dabar jų žaidimas tapo dar kietesnis, krepšininkai išnaudojo savo fizinį pranašumą ir visiškai priartėjo. Tačiau laiko žaisti buvo likę jau nedaug, tad jie buvo privesti griebtis pražangų taktikos. Su šiuo išbandymu „BK Centre“ ekipa susitvarkė pavyzdingai, komanda atlaikė spaudimą ir pasiekė pirmąją ir užtikrintą pergalę sezone 95:86.

KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 16:04 val.)KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:55 val.)„exPersvara“ ketvirtajame kėlinyje atitolo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 00:07 val.)„Kauno NTI-PN“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)