Birštono SC – „Olimpas“ vs KK „13“ (97:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 10 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“

2018 kovo 10 d., Šeštadienis, 15:53 val., peržiūros: 621

Šeštadienį, kovo 10 – ąją dieną, Birštono gimnazijos salėje įvyko C lygos didžiosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Birštono SC – ,,Olimpas“ (šeimininkai) ir „KK „13““ (svečiai).

Rungtynių pradžioje taikliai iš toli atakavęs „Birštono SC – ,,Olimpas“ iškart įgavo dviženklę persvarą – 20:7. Ir toliau skirtumas susitikime svyravo arti dviženklio, o kėlinukas baigėsi taikliu M. Knyšiaus tolimu šūviu su sirena, po kurio rezultatas buvo 31:20.

Antrajame kėlinuke šeimininkai dar labiau nutolo ir po tikslaus E. Kebliko tritaškio jau pirmavo 42:24. Visgi, KK „13“ spurtavo 0:10 ir šiek tiek priartėjo – 42:34. Panašus skirtumas išsilaikė iki ketvirčio pabaigos, kuriam pasibaigus 51:42 pirmavo „Birštono SC – ,,Olimpas“.

Trečiajame kėlinuke po T. Čekaičio tolimo šūvio svečiai dar labiau priartėjo – 51:47. Bet tada „Birštono SC – ,,Olimpas“ susiėmė, du tritaškius iš eilės smeigė M.Seilius, po kurių šeimininkams vėl pavyko atstatyti dviženklį pranašumą 65:51. Ir toliau skirtumas rungtynėse tik didėjo, o po trijų ketvirčių „Birštono SC – ,,Olimpo“ persvara jau nebekėlė abejonių – 79:56.

Ketvirtą kėlinuke šeimininkai pradėjo spurtu ir jau pirmavo 90:56. Nuo to momento „Birštono SC – ,,Olimpas“ kiek atsipalaidavo, tačiau svečiams ženkliau sumažinti savo deficito nepavyko. Galutinis šių rungtynių rezultatas 97:65 (31:20, 20:22, 28:14, 18:9) ir „Birštono SC – ,,Olimpas“ serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį 1:0.

Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC ‒ ,,Olimpas““ įveikė „KK „13““ (2018 kovo 06 d., antradienis, 23:05 val.)Namų sienos Birštono SC – „Olimpui“ padėjo nugalėti „MRU VSF“ ir išlyginti pusfinalio seriją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:06 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)