Randeris vs Neveronys ‒ LKK (33:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“

2018 sausio 09 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 680

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Randeris“ (4/5) ir svečių teisėmis atvykę „Neveronys – LKK“ (10/0).

Rungtynės prasidėjo „Neveronys – LKK“ užtikrintu puolime ir gynyba ( 4:11). „Randeris“ toliau niekaip nesustabdė greitų varžovų atakų, o svečiai su kiekviena minute didino pranašumą ( 6:22). Per likusį laiką šeimininkams nepavyko sukrapštyti taško ( 6:26). Antrame kėlinyje „Neveronys – LKK“ toliau išlaikė susikrautą pranašumą, o „Randeris“ nesugebėjo mažinti pranašumo prieš kietą varžovų gynybą – 15:35.

Po ilgosios pertraukos „Neveronys – LKK“ pasididino pranašumą iki 30 taškų. Šeimininkams sunkiai sekėsi krapštyti taškus, o kėlinuko pabaigoje svečiai užmigo puolime, kur „Randeris“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir apšvelnino skirtumą ( 24:52). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Neveronys – LKK“ eilinę pergalę, rezultatu - 33:86 (6:26, 9:9, 9:17, 9:34)

Po laimėtų rungtynių „Neveronys – LKK“ ekipos treneris , D.Gudeliauskas , kalbėjo:

„Nors ir vėlokas laikas rungtynėms. Susirinkom aštuoniese. Draugiškai visi kartu pasibėgiojom, gavo daugiau laiko pasižaisti keli žaidėjai, kurie mažiau rungtyniauja. Svarbiausia pasiekėm pergalę.“

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)