Krugės kariai vs Baltic Transline (79:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:51 val., peržiūros: 792

Sekmadienį, sausio 7-ąją dieną, Šv. Mato gimanzijos salėjė įvyko C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų „Krugės kariai“ bei svečių „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo keliomis sėkmingomis abiejų komandų atakomis, tačiau tuomet „Baltic Transline“ pataikė kelis tolimus metimus, kurie leido jiems pranašumą. Vėliau tie tolimi metimai jiems nepakrito ir jiems tapo kur kas sunkiau puolime rinkti taškus. Tai tik padėjo „Krugės kariai“ ekipai, kuri mažais žingsniais beveik pasivijo priešininkus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:24.

Antrajį kėlinį geriau pradėjo šeimininkų komandą, įsižaidus šeimininkams padidėjo jų pranašumas aikštelėjė ir jau įpusėjus antram kėliniui jie jau pirmavo 40:37. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:37.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „Krugės kariai “ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję „Krugės kariai“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 19 taškų persvara 72:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje geriau žaidimą pradėjo svečių komandą, jiems mažai betrūko, kad pasivytų priešininkus. Bet šį kartą galėjo džiaugtis laimėjimu „Krugės kariai “ 79:75.

„Krugės kariai “ komandos žaidėjas Ž.Karalius: Iš tikro buvo sunkios rungtynės, pradžioje pabėgom pirmoj dalį, o paskui varžovai susikaupė ir pasivijo. O mūsų pergalę lėmė nuspresti geri sprendimai.

„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)