Baltic Transline vs Dumblas (62:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 810

Sekmadienį, lapkričio 19- ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „Dumblo“ ekipą. „Dumblo“ ekipa iki šiol žengė be pralaimėjimų, o „Baltic Transline“ turėjo dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję.
Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai iki kol savo toliašaudę artileriją suderino „Dumblo“ ekipa ir pradėjo varžovus bombarduoti iš toli ir pradėjo tolti nuo varžovų. Šeimininkų ekipą gelbėjo K.Kaupas ėmesis lyderio vaidmens puolime. Kurį laiką abi komandos žaidė apylygiai ir rezultatas nekito. Pačioje kėlinio pabaigoje po T. Pukelevičiaus ir L. Steikūno reidų į baudos aikštelę svečiai padidino savo persvarą iki septynių taškų – 17:24.
Antro kėlinio pradžioje svečiai visai įsismagino ir per penkias minutes laimėjo atkarpą 11:2 bei susikrovė dviženklį pranašumą. Antroje kėlinio pusėje suaktyvėjo šeimininkų veiksmai puolime, įkrito porą tolimų metimų ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys septyni taškai – 31:38.
Trečio kėlinio pradžioje „Baltic Transline“ parodė didesnį norą ir kovingumą, du kartus iš toli pataikė A.Keršis iš „Dumblo“ persvara ištirpo iki minimumo ir jiems neliko nieko kito kaip prašyti minutės pertraukėlės. Kaip netrukus pasirodė pertraukėlės metu svečiams pavyko sustyguoti savo žaidimą – po atkarpos 14:0 jie vėl džiaugėsi solidžia 15 taškų persvara. Per likusią minutę su trupučių šeimininkams pavyko atriekti nuo varžovų tik tašką ir prieš lemiamą ketvirtį jie turėjo jau 14 taškų deficitą – 47:61. Ketvirtame kėlinyje aikštėje visiškai dominavo „Dumblas“, kurie pamažu didino persvarą ir nepaliko jokių šansų varžovams. Rungtynės baigėsi 30- ties taškų „Dumblo“ pergale – 62:92 (19:24, 12:14, 16:23, 15:31). „Dumblas“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Po pergalės nugalėtojų treneris S. Steikūnas kalbėjo:

„Šiandien nebūdingos mums rungtynės. „Dumblas“ šiaip visada būdavo antros pusės komanda, pradedam sunkiai, tačiau po pertraukos įsižaisdavome, o šiandien reikėjo laukti ketvirto kėlinio. Šiandien gal trūko nusiteikimo, mes visgi laukiam labiausiai susitiko su Birštono komanda, kur bus rimta kova dėl pirmosios vietos grupėje, o čia vyrams pritrūko motyvacijos, bet gale parodė tikrąjį savo žaidimą.“

„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Šešiolikos taškų persvarą iššvaisčiusi „Resmila.lt“ krito prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)