Kauno Rami vs BC „Straight“ (80:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“

2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 23:50 val., peržiūros: 545

Vasario 11 – ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir BC „Straight“ (svečiai). Šį vakara abi komandos galėjo pasigirti dideliu rezultatyvumu ir kieta kova, o geriau tokiame žaidime sekėsi svečiams. Rungtynės vyko labai atkakliai, tačiau šeimininkai nebuvo pasiruošę varžovų zoniniam spaudimui, o klaidomis pasinaudoję BC „Straight“ šovė į priekį ir iškovojo pergalę – 91:80.

Rungtynių starte geriau sekėsi svečiams, kurie iš karto šovė į priekį (2:9), tačiau po to krito į duobę. O. Gelžinio ir Š. Petraičio vedama „Kauno Rami“ ne tik sugebėjo pasivyti varžovus, bet ir laimėję atkarpą 17:6 išsiveržė į priekį – 19:15. Antrame kėlinuke abiejų komandų rezultatyvumas vėl buvo aukštas, o per pusę kėlinio niekas nepasikeitė – šeimininkai visdar buvo priekyje – 27:26. Nors pusę kėlinio komandos ir toliau kovojo taškas į tašką, tačiau antroje kėlinio pusėje šį kartą jau šeimininkai krito į duobę, o D.Truncės vedamas BC „Straight“ kėlinio gale prisivijo varžovus ir prieš pertrauką vėl persverė rezultatą savo naudai – 38:39.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams vėl pavyko pagerinti pataikymą ir sumažinti klaidų kiekį. Užtikrintas žaidimas puolime leido vėl atitrūkti, tačiau jie ir vėl neišlaikė turėtos persvaros. Kėlinio pabaigoje svečiai vėl pagerino savo žaidimą ir prieš lemiamą rungtynių dalį išlygino rezultatą – 55:55. Paskutiniame kėlinuke kova vyko taškas į tašką, tik kad abi komandos rengė daug rezultatyvių išpuolių. Komandos norėjo kuo greičiau perlaužti lygių rungtynių eigą į savo pusę, o greitą žaidimą lydėjo daug klaidų. Svečiai pradėjo naudoti zoninį spaudimą, kuris davė labai daug naudos ir leido pelnyti daug lengvų taškų, įpusėjus kėliniui jų pranašumas buvo jau 8 taškai. Šeimininkams per likusį laiką nebepavyko užsikabinti už šių rungtynių ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu – 80:91 (19:15, 19:24, 17:16, 25:36).

BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kauno Rami“ įveikė „Grande“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:27 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą BC „Straight“ krepšininkai nugalėjo „ASU dublerius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)