Ryterna Group vs BC „Straight“ (51:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Nerezultatyviame atkrintamųjų starte BC „Straight“ pergalė prieš „Ryterna Group“

2018 kovo 13 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 737

Kovo 13 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko KKL „C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna Group“ priemė svečius – BC „Straight“ komandą. Nerezultatyviose ir klampiose rungtynėse abi komandos turėjo šansų įsirašyti pirmąją pergalę serijoje, bet geriau sužaista rungtynių pabaiga leido svečiams laimėti susitikimą – 51:54.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sutikimo taškų sąskaitą pirmieji atidarė BC „Straight“, tačiau netrukus dukart iš toli pasižymėjo ir šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį laikė žaidimo iniciatyvą savo rankose. Likusį kėlinio laiką komandos ir toliau begalo sunkiai rinko taškus, svečiai net beveik penkias paskutinias minunes nepelnė nei taško ir po pirmojo kėlinuko priekyje buvo „Ryterna Group“ – 12:7. Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė dar nerezutyviau, bet BC „Straight“ pusės kėlinio atkarpą laimėjo 7:0 ir išsiveržė į priekį. Vėliau panašią atkarpą 8:0 laimėjo ir šeimininkai taip susigrąžindami iniciatyvą – 20:14.

Po pertraukos komandos ir vėl sunkiai rinko taškus. Šeimininkai po ilgosios pertraukos puolime atrodė labiau orgnanizuoti ir įpusėjant ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą (29:19), kuris tokiose nerezultatyviose rungtynėse, atrodė, kad gali garanti ir pergalę. Tačiau svečiai nebuvo pasiruošę pasiduoti – jie smeigė tris tritaškius paeiliui ir jau kvėpavo varžovams į nugarą, o likus žaisti tris minutes išlygino rezultatą (30:30).„Ryterna Group“ kėlinio pabaigoje rasdavo atsakymą į varžovų išpuolius ir prieš lemiamą ketvirtį išlaikė trapią persvarą – 36:34. Ketvirtame kėlinyje komandos atkakliai kovojo, o svečiai ne tik vėl išsiveržė į priekį, bet ir po truputį didino persvarą, kuris sužaidus keturias minutes buvo 5 taškai (41:46). Toliau sekęs nervų, klaidų ir netaiklių metimų karas tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti dvi minutės BC „Straight“ puolėjas D.Truncė pelnė du taškus, grąžindamas svečiams penkių taškų persvarą. Netrukus dvitaškiu atsakė A.Silvestravičius, tačiau kitoje atakoje nerealizavo nei vieno baudos metimo. Pergalingus taškus, įtvirtinusius BC „Straight“ pergalę pelnė M.Vitkauskas. „Ryterna Group“ nebeturėjo pakankamai laiko panaikinti tokį deficitą, o rungtynės baigėsi rezultatu – 51:54 (12:7, 8:7, 16:20, 15:20).

Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)Vos 3 taškus per kėlinį pelnęs „Elektromontuotojas“ neatsilaikė prieš „Ryterna Group“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:13 val.)Permainingoje kovoje BC „Straight“ įveikė „Ryterna Group“ ir žengė į ketvirtfinalį (65:61) (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:07 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)