Krugės kariai vs Hermis (83:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 22:19 val., peržiūros: 722

Spalio 29 dieną, sekamdienį, Kauno Šv. Mato gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Krugės kariai“ (1-0) priemė „Hermio“ (1-0) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli ir lygi kova. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui E.Ramanauskas tolimu taikliu metimu persverė rezultatą šeimininkų ekipos naudai 9:8. Šis tritaškis dar labiau užvedė „Krugės karius“, kurie po dar vieno šio krepšininko tritaškio laimėjo pirmąjį kėlinuką 20:14.

Antrajame kėlinuke po taiklių R. Šapalo baudos metimų šeimininkai pirmavo 32:24. Tada tritaškį smeigė svečių ekipos žaidėjas P.Glaniauskas, „Hermis“ stipriai suaktyvino gynybą ir svečiai spurtavo net 1:19 ir likus minutei iki pirmos rungtynių pusės pabaigos pirmavo 33:43. Visgi, R.Grigonis ir E.Ramanauskas pataikė po tritaškį ir šeimininkai priartėjo – 39:43.

Trečiajame kėlinuke po dviejų R. Grigonio tritaškių „Krugės kariai“ vėl įsiveržė į priekį 53:51. Bet kėlinuko antroje pusėje puikiai sužaidė svečių duetas – R.Petrauskas ir J.Pranevičius, kurių metimai leido „Hermiui“ pirmauti 65:68.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Hermio“ ekipos tritaškių šou. Tris tolimus metimus pataikė R.Puikys, du J.Pranevičius ir svečiai įgijo dviženklią persvarą 74:87. Bet rungtynių pabaigą svečiai pralaimėjo 9:0. Visgi, to nepakako „Krugės kariams“ pasivyti varžovus. Galutinis rungtynių rezultatas 83:87 (20:14, 19:29, 26:25, 18:19) ir antroji „Hermio“ ekipos pergalė.

R.Puikys („Hermis“):

„Pačioje pradžioje varžybų buvo šioks toks balaganas, nesumetėm laisvų metimų, labai daug nepataikėm. Priešininkams leidome daryti tai, ką jie norėjo aikštelėje. Jie laisvai atsivarydavo kamuolį, suko derinius, darė, žodžiu, ką norėjo. O mes nieko tokio nedarėme. Prieš rungtynės tikrai manėme, kad esame stipresni. Ir bandėme tą įrodyti pritaikę spaudimą. Paspaudėm, jie pasimetė, mes laimėjom“.

Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krugės kariai“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)M. Kazicko baudos metimas atnešė „Nebajeriui“ pergalę prieš „Krugės karius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)