Vilkai vs Sparta (54:100)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

J. Kajoko sezono rungtynės paženklintos lengva „Spartos“ pergale prieš „Vilkus“

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 22:06 val., peržiūros: 700

Lapkričio 30 dieną, 20:15 val., J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Vilkai“ (0-6) ir „Sparta“ (2-4).

Nuo pat rungtynių pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas perėmę „Spartos“ krepšininkai įpusėjus pirmajam kėlinukui po tiklsaus T. Šoriaus tritaškio įgijo dviženklį pranašumą – 4:16. Nors į tai šeimininkų žaidėjas G.Anušauskas iškart atsakė tritaškiu, bet geriau kėlinuko pabaigą sužaidę svečiai dar labiau padidino savo pranašumą – 9:23.

Antrajame kėlinuke „Vilkams“ visiškai nesisekė užpulti, per šį ketvirtį jie sukrapštė vos penkis taškus, o „Sparta“, puikiai po krepšiais besidarbavusio J. Kajoko vedini, tuo pasinaudojo ir dar labiau nutolo – 14:43.

Ir toliau puikiai po krepšiu žaidęs J.Kajokas „Spartai“ trečiojo kėlinuko viduryje leido būti priekyje 22:53. Kėlinuko antroje pusėje T.Šorius metė tolimus metimus, J.Kajokas ir toliau laužė viską iš po krepšio, o svečiai jau pirmavo 25:72.

Ketvirtajame kėlinuke pagaliau „Vilkams“ atsirišo varžovų krepšys. Per šį kėlinuką jiems pavyko pelnyti daugiau taškų nei per pirmus tris. Visgi, gynyba ir toliau šlubavo. Rungtynių pabaigoje T.Šorius įsūdė du tritaškius iš eilės ir „Sparta“ pasiekė 100 taškų ribą. Galutinis rungtynių rezultatas 54:100 (9:23, 5:20, 11:29, 29:28).

Rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas J.Kajokas („Sparta“):

„turbūt šį sezoną vienos geresnių asmeninių rungtynių. Bet sužaidė visa komanda, gerai ant tritaškio išeidinėjom, komandinį žaidimą žaidėm. Varžovai galbūt nebuvo stipriausios sudėties, dėl to ir pavyko laimėti.“

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Return“ palaužė „Vilkus“ (75:67) (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Hermis“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Vilkus“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Sparta“ patiesė „Kauno NTI-PN“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:53 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Spartos“ pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Alaina“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)