KMAIK vs Hermis (60:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 18:25 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Hermis“ įveikė „KMAIK“

2018 sausio 09 d., Antradienis, 20:16 val., peržiūros: 679

Antradienį, sausio 9 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – vietos „KMAIK“ bei svečių „Hermio“. Svečių ekipa praktiškai visų rungtynių metu kontroliavo rungtynes ir varžovus į priekį buvo užleidę tik vieną kartą. Lemiamo ketvirčio metu jie atlaikė varžovų šturmą ir reikiamu metu sužaidė geriau.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, kėlinio antroje pusėje, iššovė „Hermio“ ekipos tolimoji artilerija, kuri leido savo ekipai atitrūkti nuo varžovų. Visgi, kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė ir aikštelės šeimininkai bei taip sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:19. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus skaičiavo dešimties taškų pranašumą. Visgi, tuomet 9:0 atkarpą laimėjo „KMAIK“ ekipa ir savo atsilikimą sumažino iki minimumo. Tačiau ketvirčio pabaigoje stipresni buvo „Hermio“ vyrai, kurie vėl kiek atitolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:35.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė pakankamai apylygiai ir skirtumas tarp komandų labai nesikeitė. Kėliniui įpusėjus, svečiai laimėjo atkarpą 8:1 ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Jį jie beveik išlaikė iki kėlinio pabaigos, bet aikštelės šeimininkai ketvirtį vėl užbaigė tolimu metimu ir braukė savo atsilikimą iki aštuonių taškų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 49:57. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau tuomet jie daugiau nei dvi minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudojo svečiai ir padidino savo atotrūkį iki devynių taškų. Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė jau tryliką taškų. Visgi, per tą likusį laiką „KMAIK“ sukrapštė tik du taškus. Nors ir neleido jie savo varžovams pelnyti taškų, bet „Hermio“ ekipa jau buvo susikūrusi reikiamą pranašumą pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 60:71.

Rokas Puikys („Hermis“):
„Susirinkom šiais metais daugiau nei penki žmonės. Beveik visą sezoną renkamės penkiese. Nors dar nėra keletos pagrindinių žaidėjų, bet pergalę nulėmė tai, kad mūsų daugiau buvo. Ir norėjom revanšo, nes pralaimėjom labai skaudžiai jiems pirmajame etape“.

Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)Rungtynių pabaigoje „Alaina“ neatsilaikė prieš „KMAIK“ (77:64) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:36 val.)