Hermis vs LazybuGuru.lt (84:106)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 882

Ketvirtadienį, sausio 4 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko F pogrupio ekipos – šeimininkų teisėmis žaidę ,,Hermis" (3/5) ir „LazybuGuru.lt“ (8/1).

Rungtynių pradžioje „LazybuGuru.lt“ spurtavo 2:9. Bet tada rungtynėse užsiautė R.Puikys, pataikęs kelis tolimus metimus, atlikęs kelis prasiveržimus ir „Hermis“ įsiveržė į priekį 20:13. Kėlinuko pabaigoje P.Glaniauskas pridėjo dar du tritaškius ir šeimininkai nutolo jau dviženkliu pranašumu 28:15.

Ir toliau „Hermis“ puikiai išnaudojo tolimus metimus ir greitą žaidimą bei po S. Pažėros taiklaus metimo po greitos atakos antrojo ketvirčio pradžioje jau pirmavo 41:23. Šeimininkų puolimas neužstrigo iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos, kurią pabaigė turėdami dvidešimties taškų pranašumą 54:34.

Trečiajame kėlinuke „LazybuGuru.lt“ po M. Gailiūno penkių taškų iš eilės priartėjo iki 58:45. Bet tada R.Puikys vėl patraukė „Hermio“ ekipą į priekį ir šeimininkai pirmavo pasibaigus trečiajam kėlinukui 69:54.

Ketvirtąjį kėlinuką „Hermis“ pradėjo spurtu 6:0 ir jau pirmavo 75:54. Visgi, per likusį laiką penkiese žaidę šeimininkų krepšinkai sugebėjo išbarstyti visą turimą pranašumą ir „LazybuGuru.lt“ kėlinuko pabaigoje pavyko išlyginti rungtynių rezultatą 82:82 ir ekipos stojo žaisti pratęsimo.

Pratęsime „Hermis“ liko žaisti tryse dėl susirinktų pražangų, kuo puikiai pasinaudojo vieną po kito tritaškį sumetę „LazybuGuru.lt“ krepšininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 84:106 (28:15, 26:19, 15:20, 13:28, 2:24). Po šios pergalės „LazybuGuru.lt“ ekipa kyla į pirmąją F pogrupio vietą.

S.Pakalniškis („LazybuGuru.lt“):

„iš pradžių žaidėme kaip po Naujų metų, nežinau, kas buvo. Bet po to truputį susiėmėme, pradėjome bėgti, aktyviau gintis, varžovai išsibaudavo, tai palengvino mums. Jie penki, jiems sunkiau buvo.“

„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 18:07 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.) LazybuGuru.lt rungtynių pabaigoje vis tik patiesė KK „Alfa būrys“kolektyvą. (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:18 val.)