Birštono SC – „Olimpas“ vs Dumblas (75:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 06 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“

2018 sausio 06 d., Šeštadienis, 16:00 val., peržiūros: 769

Sausio 6 d., šeštadienį, Birštono gimnazijoje buvo sužaistos C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Birštono SC – Olimpas“ (8/1) ir svečių „Dumblas“ (6/2) krepšininkai.

Dviem tritaškiais iš eilės startavę „Dumblo“ krepšininkai iškart nutolo ir per pirmąsias septynias minutes įgijo dviženklį pranašumą 3:18. Birštono SC – „Olimpas“ ekipai niekaip nepavyko atrišti svečių ekipos krepšio, kuo puikiai naudojęsi „Dumblo“ žaidėjai po pirmojo kėlinuko turėjo solidžią persvarą 9:25.

Antrajame kėlinuke D. Baltrušio prasiveržimai dar labiau padidino svečių pranašumą – 15:34. Bet tada du tritaškius pataikė E.Keblikas, kėlinuko pabaigoje tolimą šūvį pataikė ir M.Čepulionis, o Birštono SC – „Olimpas“ priartėjo iki 28:41.

Trečiajame kėlinuke pagaliau šeimininkams atsirišo varžovų krepšys ir įpusėjus ketvirčiui Birštono SC – „Olimpas“ priartėjo iki 44:50. Tada L. Steikūno metimai vėl leido svečiams įgyti dviženklį pranašumą 44:55. Visgi, kėlinuką pabaigoje Birštono SC – „Olimpas“ spurtavo 14:2 ir pasibaigus trečiajam kėlinukui jau buvo priekyje 58:57.

Ketvirtasis kėlinukas vyko permainingai. D.Baltrušis tolimu metimu leido „Dumblui“ įsiveržti į priekį 63:66. Bet tada du metimus iš po krepšio sumetė I.Snapaitis, tritaškį pridėjo M.Seilius ir Birštono SC – „Olimpas“ jau nepaleido pergalės iš savo rankų. Galutinis rungtynių rezultatas 75:71 (9:25, 19:16, 30:16, 17:14). Ši pergalė birštoniečiams leido turnyrinėe lentelėje susilyginti su „LazybuGuru.lt“ ekipa.

V. Kapačinskas (Birštono SC – „Olimpas“):

„antroje pusėje suaktyvinom žaidimą ir pavyko laimėti. Ir antroje dalyje geriau pataikyti pavyko, pirmoje dalyje labai jau nepataikėm ir labai jau vangiai žaidėm. Čia, matyt, ilgos šventės sutrukdė.“

Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Birštono SC ‒ Olimpas“ (2017 gruodžio 16 d., šeštadienis, 16:13 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC - ,,Olimpas““rungtynių pabaigoje įveikė „Hermis“ (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 16:04 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC ‒ ,,Olimpas““ įveikė „KK „13““ (2018 kovo 06 d., antradienis, 23:05 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)