Grande vs Kauno technikos kolegija (101:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 701

Gruodžio 4 dieną, 20:45 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Grande“ (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai). Po gana lygios ir ne itin rezultatyvios rungtynių pirmos dalies buvo galima tikėtis panašaus žaidimo ir po ilgosios pertraukos. Tačiau „Grande“ pademonstravo, kad šiai dienai yra tokio pajėgumo, kad jiems užtenka tik 2 gerų kėlinukų norint varžovus sutriuškinti net 50 taškų skirtumu. Galingai atrodę „Grande“ žaidėjai laimėjo susitikimą rezultatu 101:53 (19:17, 16:19, 29:4, 37:13).

Rungtynių pradžioje gal kiek geriau atrodė šeimininkai, kurie stengėsi žaisti greitą krepšinį, ne vieną kartą perėmė neatsargius varžovų perdavimus, bet tai nepadėjo susikurti apčiuopiamos persvaros. Abi komandos netrukus įsivėlė į gana nerezultatyvų, kupiną pražangų žaidimą. Jau antrojo kėlinuko metu iš trapios „Grande“ persvaros nebeliko nieko, o sunkius metimus pataikantys jų varžovai sugebėjo persverti rezultatą ir pabėgo per šešių taškų atstumą. Vis tik iki ilgosios pertraukos šeimininkai vėl sugražino intrigą ir skirtumas tapo minimalus. Rezultatu 35:36 pirmavo „Kauno technikos kolegija“.

Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžo tarsi dvi skirtingos komandos. „Grande“ dabar už varžovus buvo geresni praktiškai visose situacijose, o nesulaikomas puolimas leido skirtumui žaibiškai augti, kol komandas skyrė 20 taškų riba. „Kauno technikos kolegija“ visiškai subyrėjo, svečius tiesiog į neviltį varė A.Makūnas, kuris perėmė vieną kamuolį po kito ir apvogė varžovus net 15 kartų. Likusiems šeimininkų žaidėjams beliko tik mėgautis žaidimu, o komandai pavyko perkopti dar ir simbolinę 100 taškų ribą. Rungtynės baigėsi rezultatu 101:53.

Tadas Vaitkūnas („Grande“):

„po ilgosios pertraukos mes įrodėme savo pranašumą, o iki tol varžovai tikrai labai norėjo kovoti, nes neturėjo nei vienos pergalės. Taip pat noriu išskirti dėl gero pasirodymo D. Daunorą“.

„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)