Vilkai vs Grande (69:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 545

Gruodžio 21 dieną J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Vilkai“ priemė svečius „Grande“ komandą. „Vilkai“ buvo pralaimėję visus aštuonis susitikimus, o „Grande“ savo sąskaitoje turėjo penkias pergales ir keturis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje „Grande“ pataikė du metimus, bet svečiai į tai atsakė dviem tritaškiais (6:4). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Grande“ (6:12). Vėliau komandos žaidė lygiai. Devintą minutę komandas skyrė septyni taškai (15:21). Per likusį laiką komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (22:28).

Antras kėlinys prasidėjo „Vilkų“ dvitaškiu, o vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Grande“ (24:34). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o persvara pamažu augo svečių naudai. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 15 taškų (29:44). Per likusį laiką svečių persvara sumažėjo iki 12 taškų (32:44).

Trečio kėlinio pradžioje aštuonis taškus be atsako pelnė „Grande“ (32:52). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Vilkai“ (34:52). Vėliau persvarą toliau didino „Grande“. Šeštą minutę komandas skyrė 25 taškai (34:59). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Grande“ išsaugojo solidžią persvarą (44:66).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Vilkai“, kurie mažino varžovų persvarą. Ketvirtą minutę komandas skyrė 14 taškų (54:68). Vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę komandas skyrė 15 taškų (60:75). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Vilkai“, kurie sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (69:80). „Vilkai“ pralaimėjo devintą kartą, o „Grande“ iškovojo šeštą pergalę.

„Grande“ treneris T.Vaitkūnas paklaustas, kuo buvo stipresni šiandien, treneris atsakė: „Renatą turėjome.“ Paklaustas, kodėl varžovai laimėjo ketvirtą kėlinį, treneris atsakė: „Atsipalaidavome. Šiaip visas rungtynes buvo sunku susikaupti, žaidėme atsipalaidavę. Žinojome, kad pirmaujame, todėl leidome sau šiek tiek patinginiauti. Ypač gynyboje. Rizikuodami perimti kamuolį klaidelių padarėme.“

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)