Nebajeris vs Krugės kariai (58:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:09 val., peržiūros: 633

Vasario 4 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „Krugės kariai“ (svečiai). Šį vakara abi komandos negalėjo pasigirti geru žaidimu puolant, buvo daug netaiklių metimų klaidų, o geriau tokiame žaidime sekėsi šeimininkams, kurie įpusėjus rungtynėms turėjo 8 taškų pranašumą. Nors rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ visiškai priartėjo ir rungtynių pabaigoje keli nuostabūs tritaškiai padėjo atkurti ingtrigą, tačiau pergelei to neužteko – 58:56.

Rungtynių starte abi komandos labai sunkiai rinko taškus, metimai vis skriedavo pro šalį, bet žaidimas aikštelėje buvo apylygis, tai atspindi ir pirmojo kėlinuko rezultatas, per kurį nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo – 16:16. Antrame kėlinuke abiejų komandų rezultatyvumas išsaugo, žaidėjai puolime atrodė laisviau. Nors pusę kėlinio komandos ir toliau kovojo taškas į tašką, tačiau antroje kėlinio pusėje svečiai krito į duobę, o V. Čiuplio vedamas „Nebajeris“ kėlinio gale atitrūko ir prieš pertrauką turėjo 8 taškų persvarą – 37:29.

Po ilgosios pertraukos svečiams pagaliau pavyko pagerinti pataikymą, o ypač iš toli ir sumažinti klaidų kiekį. Užtikrintas žaidimas puolime leido mažinti deficitą, o pačioje kėlinio pabaigoje „Krugės kariai“ R. Grigonio dvitaškio išlygino rezultatą – 45:45. Paskutiniame kėlinuka kova vyko taškas į tašką, tik kad abi komandos rengė ne daug rezultatyvių išpuolių. Komandos norėjo kuo greičiau perlaužti lygių rungtynių eigą į savo pusę, o greitą žaidimą lydėjo labai daug klaidų. Antroje kėlinio pusėje brandžiau sužaidę šeimininkai vėl atitrūko ir likus žaisti mnutes turėjo 5 taškų persvarą. Tiesa, svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, Ž.Karalius ir E.Ramanauskas pataikė sudėtingus tolimus metimus, bet laiko iškovoti pergalei nebeužteko. „Nebajeris“ laimėjo nerezultatyvias rungtynes rezultatu – 58:56 (16:16, 21:13, 8:16, 13:11).

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krugės kariai“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)M. Kazicko baudos metimas atnešė „Nebajeriui“ pergalę prieš „Krugės karius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:07 val.)Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:19 val.)Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)