BC „Straight“ vs ASU dubleriai (79:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ ketvirtajame kėlinuke įrodė pranašumą prieš „ASU dubleriai“ (79:68)

2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 21:24 val., peržiūros: 604

Lapkričio 29d., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje buvo sužaistos C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko Didžiosios taurės G pogrupio lyderiai BC „Straight“ ir lentelės dugne esantys „ASU dubleriai“.

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, bet „ASU dubleriai“ tritaškių dėka persverė rezultatą (9:11). Svečiams ir toliau krito tolimi metimai, to pasekoje, po šeštojo taiklaus tritaškio metimo, „ASU dubleriai“ po pirmojo ketvirčio pirmavo (18:25).

Antrajame ketvirtyje svečiai ir toliau išlaikė persvarą tritaškių dėka ir neleido varžovams jų pasivyti (26:34). Antrąjį kėlinuką, taikliu metimu paskutinę sekundę nuo aikštės vidurio užbaigė A.Bulys ir tas leido „ASU dubleriams“ pirmauti (33:47).

Trečiajame kėlinuke rungtynės ir toliau kontroliavo svečiai. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas švieslentėje rodė svečių naudai (45:60).

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai įjungė aukštesnė pavarą ir spurtavo 18:0, tas leido po labai ilgos pertraukos išsiveržti į priekį (61:60). Svečiai nesugebėjo atsikelti po tokio nokdauno ir paleido varžovus dar toliau ir sužaidę ispūdingą ketvirtį pergalę išsiveža BC „Straight“.79:68 (18:25, 15:22, 12:13, 34:8).

BC „Straight“ komandos žaidėjas R.Viskantas:

Komandos pergalę lėmė komandinė dvasia, rungtynių gale susiimėme, pasitaupėm iki galo ir iškovojome pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)