MRU VSF vs BC „Boom“ (80:85)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 1972

Antrtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „TOP Sport“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „MRU VSF“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Boom“.

Rungtynės prasidėjo kieta kova, kur nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir sužaidus puse kėlinuko rezultatas buvo lygus ( 5:5). Pirmieji su puolimu susitvarkė BC „Boom“ , kur surengė spurtą 7:0 ir „MRU VSF“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 5:12). Likus žaisti tris minutes šeimininkai atsigavo po šalto dušo ir sumažino skirtumą iki minimumo ( 18:19). Antrame kėlinyje A.Urmulevičius priminė apie save, kur smeigė tolimus metimus vieną po kito ir varė varžovus į neviltį. BC „Boom“ toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 11 taškų ( 22:33). „MRU VSF“ pagavo žaidimo ritmą ir ėmė artėti prie varžovų, tačiau Urmulevičius toliau smeigė tritaškius metiimus ir traukė komandą ant pečių ( 32:39). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai susimažino deficitą iki 4 taškų – 36:40.

Po ilgosios pertraukos „MRU VSF“ pradėjo „sausa“ atkarpa ir rezultatas tapo lygus., tačiau BC „Boom“ greitai atsitiesė ir atstatė turėtą pranašumą ( 42:50). Po minutės pertraukėlės ( šeimininkų) „MRU VSF“ toliau neatrado savojo žaidimo, o svečiai mažais žingsniukais didino atotrūkį ( 44:58), tačiau šeimininkai smeigė tris tolimus tritaškius ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų ( 54:58). Ketvirtame kėlinyje BC „Boom“ iškart šovė į priekį ( 54:63). Toliau tarp ėkipų vyko atkakli kova ir pranašumas nepakito. Šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pradėjo liipti varžovams ant kulnų ( 74:80). Likus žaisti dvi minutes BC „Boom“ atlaikė varžovų šturmą ir antrą kartą įveikė varžovus bei pateko į C lygos finalą – 80:85 (18:19, 18:21, 18:18, 26:27)

„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)Pagirtinai iš toli atakavę BC „Boom“ patiesė pogrupio lyderius (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:28 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)