Vilkai vs Nebajeris (53:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“

2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:00 val., peržiūros: 1439

Lapkričio 3 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Nebajeris“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu „Nebajeriui“ pavyko susikrauti solidų, dviženklį pranašumą. Nors vėliau komandų žaidimas vyko ir banguotai, bet svečiai visą laiką išlaikė saugią distanciją ir neleido intrigai sugrįžti. „Vilkai“ per likusį laiką taip ir nesugebėjo atsitiesti, bei privalėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:64.

Rungtynių starte greitus taškus iš karto ėmė rinkti „Nebajeris“, tuo tarpu šeimininkų puolimas išsijudino labai sunkiai, o komanda rinko daugiau klaidų nei taškų. Skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu šoktelėjo iki 10 taškų ribos, o vėliau nustojo taip sparčiai augęs, bet aiškiai jautėsi, kad šiandien rungtynių tempą kontroliuoja svečiai. Nors „Vilkai“ ir turėjo ypač ilgą suolą, bet tuo menkai pasinaudojo, krepšininkai nespėdavo pajusti žaidimo ritmo, todėl klaidų skaičius buvo išties nemenkas. Nors klaidomis lygiose vietose pasižymėjo ir „Nebajeris“, bet tai atpirko puikia gynyba, o prasidedant ilgajai pertraukai jie savo pusėje turėjo jau 15 taškų persvarą 21:36.

Antroje rungtynių dalyje svečiams beliko išlaikyti saugią distanciją, ką jie ir sėkmingai darė. Nors žaidimas tapo lygesnis, bet „Vilkai“ perlaužti rungtynių eigos niekaip nesugebėjo, o abiejų komandų žaidime buvo juntamas atsipalaidavimas ir koncentracijos stoka. „Nebajeris“ vis dažniau leido varžovams rinkti lengvus taškus, tad pagaliau išsijudino ir šeimininkų puolimas, bet rungtynėms artėjant į pabaigą tapo aišku, kad šiandien intrigos nebebus ir ramiai rungtynes pabaigę „Nebajerio“ krepšininkai pasiekė užtikrintą pergalę, rezultatu 53:64.

Artūras Zadorožnyj („Nebajeris“):

„šiandien susirinkom negausiai, bet varžovai žaidė tikrai geriau nei pernai, komanda patobulėjusi. Mums patiems šiuo metu dar trūksta susižaidimo po vasaros, bet dar tik prasideda sezonas“.

Vilkai: Kristupas Rainys – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Donatas Rumšys – 12 tšk., Marius Geštautas – 12 tšk.

Nebajeris: Tadas Čiuplys – 16 tšk., Valdas Čiuplys – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Robertas Petrolis – 12 tšk. (14 atk. kam.)

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Akademija“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 19:57 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)