Vilkai vs Baltic Transline (55:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“

2016 spalio 18 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 1834

Spalio 18-osios vakarą A. Stulginskio vidurinės mokyklos sporto arenoje pirmą kartą naujajame sezone į aikštelę išbėgo „Vilkai“ bei „Baltic Transline“. Nors pirmojoje rungtynių pusėje buvo gana nemažai intrigos, tačiau po ilgosios pertraukos svečių ekipa netruko nutolti nuo varžovų ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:70 (16:16, 15:15, 11:22, 13:17).

Pirmuosius du kėlinius abi komandos žaidė pakankamai apylygį žaidimą, nors komandų stilius skyrėsi radikaliai – „Vilkų“ komanda, kaip įprasta, buvo linkusi į gana chaotišką žaidimą įtraukti savo varžovus, tuo tarpu „Baltic Transline“ propaguojamas krepšinis buvo gerokai santūresnis ir labiau grindžiamas aukštaūgiais. Po pirmojo kėlinio vyravo lygybė rezultatu 16:16, o po antrojo ketvirčio rezultato svertai neturėjo nei vienos palaikymo – 31:31.

Po ilgosios pertraukos pamažu pradėjo ryškėti „Baltic Transline“ pranašumas. Rodės, jog „Vilkų“ žaidėjai yra pavargę nuo savo paties itin judraus krepšinio ir pradėjo strigti priešininkų gynyboje. Juolab, kad „Baltic Transline“ pradėjo sėkmingiau atakuoti iš krepšinio prieigų ir po trečiojo ketvirčio jau galėjo pasigirti 11 taškų persvara (42:53).

Lemiamas kėlinys ne itin skyrėsi nuo prieš tai buvusio, o „Vilkų“ krepšininkams iš nepatogių padėčių atakuoti ne itin sekėsi, kaip „Baltic Transline“ toliau didino persvarą, kuri galėjo būti ir dar didesnė, jeigu ne svečių neatsargus elgesys su kamuoliu net neperėjus į puolimo zoną. Per keletą minučių trys analogiški epizodai baigėsi ganėtinai lengvais taškais į „Baltic Transline“ krepšį, o galutinis rezultatas – 55:70.

„Baltic Transline“ vyr. treneris Mindaugas Leščinskas:

– Kaip pirmosios rungtynės atrodė patiems?

– Labai geros. Visi kaip „mediniai“, bet pergalė yra. Yra naujų, yra seni vilkai mūsų. Tiesiog geras geimas.

– Geras tik dėl pergalės, ar ir kad gerai žaidėte?

– Ne, žaidėme labai prastai. Visi nejaučia rankų, kojos cemento pilnos. Po vasaros niekas pas mus nežaidę, o šiaip vertinu labai gerai, kaip pirmas rungtynes.

„Vilkai“: Donatas Rumšys – 14 tšk., Mindaugas Alekna – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Geštautas – 9 tšk.

„Baltic Transline“: Darius Kisielius – 19 tšk. (6 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Mantas Klupšas – 14 tšk., Modestas Paršeliūnas – 11 tšk. (15 atk. kam.), Aivaras Keršis – 10 tšk., Kęstutis Kaupas – 10 tšk.

„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Return“ penketuku (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ iškovojo pergalę, tačiau ją apkartino rimta ekipos lyderio M. Paršeliūno trauma (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:02 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:30 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)