Vilkai vs BK Centre ‒ 2 (47:59)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 1451

Antradienį, lapkričio 8 – ąją dieną, S. Lozoraičio vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai „Vilkų“ priėmė jiems iššūkį metusių svečių BK „Centre – 2“ komandą.

Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje geriau sakėsi šeimininkams ir per kelias minutes trūktelėjo į priekį 6:0. Sužaidus tris minutes svečiam pirmuosius taškus baudų realizavęs vieną baudą iš dviejų. BK „Centre – 2“ žaidėjams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir įpusėjus ketvirčiui jie turėjo 7 taškų deficitą – 10:3. Kėlinio pabaigoje šeimininkai pradėjo strigti puolime, o per pusantros minutės jų varžovai pelnė 7 taškus be atsako. Po pirmojo kėlinuko „Vilkams“ beliko 2 taškų persvara – 12:10.

Antrasis ketvirtis ir vėl geriau prasidėjo šeimininkams po 5 taškų be atsako, jie vėl susikūrė apčiupiamą persvarą, kuri įpusėjus kėlinukui buvo jau 9 taškai (22:13). Tačiau antroji kėlinuko pusė ir vėl priklausė svečiams ir vedami V.Gigauri jie prisivijo varžovus iki 3 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje P.Butavičius pataikė tolimą metimą ir šeimininkai nutolo nuo varžovų daugiau nei per vieną metimą 29:23.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp komandų svyravo nežymiai. Abi komandos įsivėlė į chaotišką „bėk ir mesk“ žaidimą, tačiau metimai žymiai dažniau skriedavo pro šalį, nei kad skruosdavo tinklelį. Nors svečiai taikydami zoninį spaudimą ir išmušė savo varžovus iš vėžių, bet per pusę kėlinio jiems nepavyko persverti rezultato savo naudai. Prie persvaros išsaugojimo rezultatyviu žaidimu puolime labiausiai prisidėjo B.Narbutas. Netrukus po N.Malahov dvitaškio rezultatas tapo lygus (35:35). Šeimininkams pavyko vėl išsiveržti į priekį, bet kėlinuko pabaigoje V.Gigauri dvitaškiu išlygino rezultatą – 38:38.

Lemiamas ketvirtis priklausė šviežiau atrodžiusiems BK „Centre – 2“ krepšininkams. Ketvirčio pradžioje daugiausia M. Aleknos pastangomis „Vilkai“ dar pirmavo, bet sužaidus beveik pusę kėlinio D.Malinauskas pataikė dvitaškį ir pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė svečių komandą į priekį – 45:46. Šeimininkams nebepavyko susigrąžinti žaidimo vadžių ir jie paskendo varžovų zoninio spaudimo gniaužtuose. Svečiai rungtynių pabaigoje sužaidė puikią 6 minučių atkarpą ją laimėdami 2:13. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam švilpukui BK „Centre – 2“ šventė pergalę rezultatu 47:59.

Po rungtynių pakalbintas BK „Centre – 2“ vyr. treneris Boris Karebin džiaugėsi, kad jo auklėtiniai nugalėjo jaudulį ir geros gynybos dėka šventė pergalę: „Mūsų komandoje daug jaunų ir nepatyrusių žaidėjų. Žaidėme penkias dienas iš eilės. Šiandien rungtynes pradėjome labai išsigandę, bet paskui apsipratome aikštelėje ir dėka gkietos gynybos pradėjome periminėti kamuolius ir rinkti taškus. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvritąjame kėlinyje. Tik paskutiniame kėlinuke pradėjome pataikyti tritaškius ir komanda įgavo pasitikėjimo savo jėgomis, todėl rungtynių pabaigoje ir šventėme pergalę“

Vilkai: Mindaugas Alekna – 11 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Benas Narbutas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Kutka – 9 tšk.

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 16 tšk., Denis Malinauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Beržinskas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Linas2016 lapkričio 11 d., 09:56 val.

o jeigu tie tritaškiai buvo minant ant linijos ir teisėjas rodė du taškus?
kaip matau tokių metimų ketvirtame kėlinyje buvo ne vienas...
ir apskritai, statistus kaltinti dėl tokių dalykų yra nelogiška, žinant du dalykus:

1. techniškai padaryti klaidą vietoje tritaškio užrašant dvitaškį yra kokius 10000 kartų mažesnė tikimybė, nei kad vietoje dvitaškio užrašant tris...

2. statistai nesprendžia kelių taškų vertės metimas buvo pataikytas – tą jiems nurodo teisėjai...

bynas2016 lapkričio 09 d., 20:31 val.
deja praleido ir ne vienoje vietoje. Nes is tikro jie pataike daugiau , nei 1 tritaski.

Linas2016 lapkričio 09 d., 12:05 val.

o kodėl būtinai statistas supjovė grybą?
o gal tiesiog treneris dar ne per geriausiai moka lietuviškai kalbėti ir kažką ne visiškai tiksliai pasakė?
kažin ar galėtų praleisti tritaškių ir statistas, ir sekretorė...

„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai. (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 16:49 val.)KK „13“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „BK Centre ‒ 2“ krepšininkais (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 16:04 val.)Chaotiškų rungtynių atomazgoje ‒ pirmoji „Vilkai“ komandos sezono pergalė (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:11 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„ASU“ įtikinamai įveikė „Vilkus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)