Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Nebajeris (77:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 24 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono

2017 vasario 24 d., Penktadienis, 22:51 val., peržiūros: 1245

Penktadienį, vasario 24 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, tarp vietos Birštono SC – „Olimpo’ ir svečių „Nebajerio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžioje svečiai tvirtai paėmė iniciatyvą į savo rankas, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos bei įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę. 77:86 (14:34, 14:10, 23:21, 26:21).

Jau pačioje rungtynių pradžioje pagirtinai iš toli atakavę bei greitame puolime nesustabdomai žaidęs „Nebajeris“ įgijo dviženklį atotrūkį, kurį vėliau tik didino, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko komandas skyrė jau net dvidešimt taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai dar labiau padidino atotrūkį, tačiau kėlinuko viduryje atsibudę birštoniečiai surengė spurtą 10:4 ir iki ilgosios pertraukos pradžios kiek sušvelnino deficitą. 28:44.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki keturiolikos taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies metu prabilo Birštono SC – „Olimpo“ snaiperiai, kurių dėka skirtumas tarp komandų dar labiau sumažėjo. Kiek vėliau atsigavęs „Nebajeris“ susigrąžino penkiolikos taškų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje dar du tritaškius iš eilės smeigęs E. Keblikas sumažino šeimininkų atsilikimą iki devynių taškų. Nepaisant to, pergalę išsaugojo svečių krepšininkai. 77:86.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Eigirdas Keblikas – 33 tšk. (6 išpr. praž.), Mangirdas Knyšius – 18 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Kęstutis Juškevičius – 14 tšk.

„Nebajeris“: Robertas Petrolis – 23 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Ežerskis – 17 tšk., Rytis Sadauskas – 13 tšk., Marius Kazickas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)„ICE“ po įnirtingo mūšio įveikė svečius iš Birštono (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)