Kauno liberalai vs Vilkai (56:52)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1290

Kovo 5 –ąją, sekmadienį, įvyko „Top Sport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Kauno liberalai“ bei svečių statusą turėjusių „Vilkai“ ekipų. Visas rungtynes užtikrintai pirmavę šeimininkai, rungtynių pabaigoje per anksti atsipalaidavo ir vos išsaugoję pranašumą laimėjo rungtynes rezultatu 56:52 (20:15, 17:11, 9:9, 10:17).

Jau nuo pat rungtynių pradžios iniciayva priklausė šeimininkams, kurie sužaidus puse ketvirčio pirmavo šešiais taškais (10:4). Vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė ir likusį kėlinio laiką. Svečiai bandė priartėti (15:12), tačiau „Kauno liberalai“ ekipai pavyko išsaugoti pranašumą – 20:15.

Puse antrojo ketvirčio komandos žaidė taškas į tašką, vienas taklus metimas vienoje aikštės pusėje keitė taiklų metimą kitoje (26:21), tačiau antroje ketvirčio dalyje du taiklūs P. Giedraičio tolimi šūviai sukrovė šeimininkams jau dviženklį pranašmą (32:21). „Vilkai“ strigo puolime, o tai leido šeimininkams ganėtinai nesunkiai pirmauti šiose rungtynėse – 37:26.

Trečiajame ketvirtyje abi ekipos niekaip negalėjo pelnyti taškų. Dauguma jų atakų pasibaigdavo arba netaiklias metimais arba apmaudžiomis klaidomis. Vis dėl to, „Kauno Liberalai“ buvo pirmieji, kuriems pavyko išjudinti bedantį puolimą ir sužaidus beveik dvidešimt penkias minutes, jų persvara pasiekė net septyniolika taškų (43:26). Itin nerezultatyvų kėlinį geriau užbaigė „Vilkai“, o tai jiems vis dar teikė vilties kovoje dėl pergalės. Po trijų kėlinių ekipas skyrė tie patys vienuolika taškų kaip ir po dviejų ketvirčių – 46:35.

Penkias minutes lemiamame ketvirtyje vyko ta pati kova, kurioje vienai komandai vis nepavyko iki galo palaužti varžovų, o kitai – sumažinti atsilikimą (51:40). Vaizdas aikštėje radikaliai ėmė keistis po to kai S.Kairys išprovokavęs varžovo pražangą į šį paleido kamuolį. Kamuolys pataikė tiesiai varžovui į veidą, o už tai žaidėjas buvo nubaustas technine pražanga. Tiesa, S.Kairys atsiprašė varžovo, tačiau tai negelbėjo jo ekipos. „Vilkai“ su kiekviena ataka ėmė artėti, o likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, skirtumas tarp komandų ištirpo iki vos vieno tolimo metimo (53:50). P.Butavičius šį skirtumą dvitaškiu buvo sumažinęs net iki minimalaus, tačiau A. Bundului atsakius tuo pačiu, „Vilkai“ komandos žaidėjai turėjo dar ne vieną progą išlyginti rezultatą, o gal net išplėšti pergalę, tačiau visi jų mesti tolimi metimai skriejo pro šalį. „Kauno Liberalai“ tik per plauką išsaugojo rungtynių metu įgytą pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 56:52.

Po rungtynių, „Kauno Liberalai“ ekipos žaidėjas Simonas Kairys teigė, kad šios rungtynės neturėjo jokios reikšmės, tačiau buvo išties kieta dvikova:

Tai tiesiog, paskutinės rungtynės, nieko nelemiančios, pagrindinių žaidėjų pagal efektyvumo visus rodiklius nebuvo, buvo proga pasižaisti visiems kas per sezoną žaidė mažiau, tai buvo geros, kietos rungtynės su laiminga pabaiga.

„Kauno liberalai“: Simonas Kairys – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Giedraitis – 14 tšk., Liutauras Sakalauskas – 8 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„Vilkai“: Benas Narbutas – 16 tšk., Mindaugas Alekna – 16 tšk. (14 atk. kam.), Marius Geštautas – 7 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)