Ryterna Group vs SK „Neveronys“ (53:96)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 1432

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Ryterna Group“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę SK „Neveronys“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo SK „ Neveronys“ ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 2:9). Toliau abiems ekipoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, sekė netaiklių metimų serija. Vis dėlto, pirmieji ledus pralaužė svečiai, o V.Žvirblis smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir komandas skyrė 20 taškų – 4:24.

Antrame kėlinyje „Ryterna Group“ per pirmą minutė pelnė tiek taškų , kiek per pirmą kėlinuką ( 10:26). V.Žvirblis toliau leido vieną po kitą tritaškius metimus ir atstatė pranašumą ( 10:33). Per likusį laiką SK „Neveronys“ demonstravo stabilų puolimą ir kietą gynybą, kur pranašumas išaugo iki 31 taško – 21:52.

Po ilgosios pertraukos SK „Neveronys“ toliau palaikė tempą puolime, kur pranašumas išaugo iki 37 taškų ( 23:60). Po minutės pertraukėlės svečiai diktavo savo žaidimo sąlygas šeiminikams ir prieš ketvirtą kėlinuką turėjo 40 taškų rezervą – 33:73.

Ketvirtame kėlinyje SK „Neveronys“ didino pranašumą. Šeimininkų žaidėjui D.Špakauskui neišlaikė nervai dėl triuškinančio rezultato ir buvo nubaustas diskvalifikacinę pražangą. Likęs laikas buvo tik formalumas ir SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 53:96.

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 10 tšk., Aurimas Miliūnas – 9 tšk., Mindaugas Andriušaitis – 8 tšk.

SK „Neveronys“: Vytautas Žvirblis – 24 tšk., Antanas Macys – 15 tšk., Laurynas Stankevičius – 14 tšk., Justinas Virbickas – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę SK „Neveronys“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ pasiekė solidų revanšą bei išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)