Laipsniai vs SK „Neveronys“ (63:52)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą

2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 1297

Trečiadienį, kovo 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Laipsnių“ ir svečių SK „Neveronių“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau nežymiai geriau puolime atrodę „Laipsniai“ sugebėjo kiek atitrūkti bei išlaikyti pranašumą iki rungtynių pabaigos, kas ir atnešė jiems pergalę rezultatu 63:52 (12:13, 24:14, 13:12, 14:13).

Susitikimą kiek geriau pradėję svečių krepšininkai iškart atitrūko, bet pačiu laiku susiėmę „Laipsniai“ iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki minimumo. Antrojo ketvirčio pradžioje kelis kartus iš toli pasižymėję SK „Neveronių“ snaiperiai ir vėl padėjo svečiams atitolti, tačiau čia pat spurtą net 14:1 surengę aikštės šeimininkai ne tik perėmė iniciatyvą, bet ir iki ilgosios pertraukos pradžios susikrovė devynių taškų persvarą. 36:27.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę svečių žaidėjai prisivijo priešininkus iki keturių taškų, tačiau kėlinuką ir vėl žymiai geriau užbaigę „Laipsnių“ krepšininkai skirtumą tarp komandų padidino iki dešimties taškų. Lemiamos rungtynių dalies eigoje SK „Neveronys“ pernelyg desperatiškais sprendimais bandė naikinti deficitą, tačiau užtikrintai atsilaikę aikštės šeimininkai šventė pergalę bei išlygino serijos rezultatą. 63:52.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas lygus – 1:1. Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos kovo 20 dieną, 21:15 val. VDU sporto centre.

„Laipsniai“: Marius Liepa – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Kereišius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Palivanas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Laurynas Stankevičius – 8 tšk.

SK „Neveronys“ pasiekė solidų revanšą bei išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą. (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 23:37 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę SK „Neveronys“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)