MRU VSF vs Dentist Team (87:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“

2016 spalio 25 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 2414

Antradienį, spalio 25 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „MRU VSF“ bei svečių „Dentist Team“. Nors rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, visgi vėliau pradėjo ryškėti šioks toks šeimininkų ekipos pranašumas. Praktiškai visus reikalus „MRU VSF“ ekipa išsprendė per trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo 11-os taškų skirtumu ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui turėjo 20-ies taškų atotrūkį. To jiems pilnai užteko, kad atsilaikytų iki rungtynių pabaigos bei pasiektų jau antrąją pergalę šiame sezone.

Rungtynės prasidėjo gan atkakliu komandų žaidimu, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo „Dentist Team“, kurie rezgė protingas atakas bei susikurdavo progas antru mėginimu. Visgi, vėliau šeimininkams pavyko pasivyti varžovus bei persverti rezultatą, o žaidimas taškas į tašką virė iki pat kėlinuko pabaigos bei pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus. Po pirmojo ketvirčio „MRU VSF“ turėjo dviejų taškų pranašumą – 19:17. Antrąjį ketvirtį komandos taip pat pradėjo apylygiu žaidimu ir tęsė pirmojo kėlinuko pabaigos scenarijų. Tuomet šeimininkams pavyko įgyti penkių taškų pranašumą, bet po kelių minučių „Dentist Team“ komandai pavyko rezultatą išlyginti. Tada komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir „MRU VSF“ surengė 8:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti kiek solidesnį pranašumą, kurį jie ir išlaikė iki kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:33.

Trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti dar didesnis šeimininkų ekipos pranašumas. Jie kėlinuką pradėjo pelnydami šešis taškus be atsako bei turėjo įgiję jau 15-os taškų atotrūkį. Vėliau „Dentist Team“ ekipai pavyko stabilizuoti žaidimą ir palaikyti daugmaž tokį patį skirtumą. Tačiau kėlinuko pabaigoje „MRU VSF“ surengė dar kelis sėkmingus išpuolius ir jų pranašumas perkopė 20-ies taškų ribą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 68:48. Galiausiai, ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. Šeimininkai net ir žaisdami skirtingais penketais buvo kiek pranašesni už savo varžovus ir taip pat laimėjo ir šį ketvirtį. Tai buvo jau antroji „MRU VSF“ komandos pergalė iš dviejų sužaistų rungtynių, o šių rungtynių galutinis rezultatas 87:61.

K.Surplys („MRU VSF“):
„Pirmoje rungtynių pusėje labai daug kamuolių neatsikovojom. Jie gana stiprūs fiziškai yra, tad prieš mumis, tokius žemus… Tai labai sutrukdė pradžioje, galbūt dar kiek ir jaudinomės. O šiaip tai, antroje rungtynių pusėje susitvarkėme, susirinkom kamuolius ir iškovojom lengvą pergalę“.

M.Vaičaitis („Dentist Team“):
„Trūko pasiruošimo. Kokios pirmos keturios varžybos pas mus visada tokios būna. Paskui mes įsižaidžiam ir tik paskui mes laimėsim“.

MRU VSF: Lukas Tamašauskas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Bojarūnas – 16 tšk., Klaudijus Surplys – 14 tšk., Orestas Margelis – 13 tšk.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 19 tšk., Ramunas Bačiūnas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Zaveckas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)„Hermis“ tik paskutiniame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Dentist Team“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)