BC „Ambi“ & Alaina vs Team Five (69:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Rungtynių pabaigoje puikiai tiek gynyboje, tiek puolime sužaidęs Vytautas Jakelis išgelbėjo savo ekipą nuo „Team Five“ komandos antausio

2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 820

Vasario 20 dieną, pirmadienį, įvyko „TOPsport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „BC „Ambi“ & Alaina“ bei svečių statusą turėjusių – „Team Five“ ekipų. Visas rungtynes pirmavę šeimininkai, rungtynių pabaigoje buvo „prisileidę“ varžovus vos per vieną tašką, tačiau sugebėjo susiimti ir laimėti rungtynes rezultatu 69:57 (18:10, 17:17, 17:19, 17:11).

Rungtynių pradžioje “Team Five” komanda įsiveržė į priekį ir sužaidus keturias minutes pirmavo penkiais taškais (2:7). Vis dėl to, šeimininkams sustygavus žaidimą puolime, jie surengė spurtą net 14-0, bet įgijo apčiuopiamą persvarą (16:9). Per likusį kėlinio laiką svečiai atsilikimą sumažino vos vienu tašku – 18:10.

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę savo rankose ir toliau laikė BC „Ambi“ & Alaina bei sužaidus keletą minučių kėlinyje, pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį taškų pranašumą (25:14). Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai pirmavo penkiolika taškų (29:14), tačiau „Team Five“ ekipai pavyko sustabdyti varžovų puolimą ir jie po truputį ėmė mažinti atsilikimą. Iki kėlinio pabaigos jiems tai pavyko padaryti iki aštuonių taškų – 35:27.

Po ilgosios pertraukos BC „Ambi“ & Alaina ir toliau nerado savojo žaidimo. Puolime mesdami neparuoštus metimus, atlikdami neapgalvotus perdavimus, jie leido varžovams „alsuoti“ jiems į nugaras (24 min. 39:35). Šeimininkai vis mėgindavo nutolti nuo varžovų, tačiau į bet kokį jų bandymą atitrūkti didesniu skirtumu, „Team Five“ ekipa rasdavo atsakymų, o per trečiajį kėlinį jiems pavyko sumažinti varžovų persvarą dar dviem taškais – 52:46.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai ir toliau strigo, o „Team Five“ ekipai su kiekviena minute augo vis didesni sparnai. Įpusėjus ketvirčiui, jų atsilikimas siekė vos vieną vienintelį taškelį (56:55). Vis dėl to, tuomet V. Jaukelis kelis kartus sėkmingai sužaidęs puolime, lygiai tą patį darė ir gynyboje, keli jo perimti kamuoliai ir tikslūs perdavimai komandos draugams leido BC „Ambi“ & Alaina komandai pabėgti bei išnešti sveiką kailį šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 69:57 rodė, jog „Team Five“ ekipai ir vėl šiek tiek pritrūko iki pirmosios pergalės sezone.

Po pergalės, BC „Ambi“ & Alaina komandos treneris Vytautas Čypas sveikino varžovus už kovą:

Nėra taip, jog tikrai jų neįvertinom, visi dabar moka žaisti, reikia žaisti, nežinau, pradžioj gal truputį pakrito, atsipalaidavom ir vos nenubaudė. Ta prasme, reikia žaisti susikaupus visas keturiasdešimt minučių. Taigi, noriu pasveikinti priešininką, jog kovojo.

O tuo tarpu „Team Five“ ekipos lyderis Julius Fiodorovičius po rungtynių nestokojo geros nuotaikos bei paprašytas pateikti trumpą komentarą apie rungtynes tiesiog atsakė:

Smagu. (nusišypso)

BC „Ambi“ & Alaina: Remigijus Snieškus – 16 tšk., Vytautas Čypas – 16 tšk., Julius Povilaitis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Grėbliauskas – 10 tšk.

„Team Five“: Valdas Vilkuotis – 14 tšk., Edvinas Rarivanas – 12 tšk., Julius Fiodorovičius – 10 tšk.

„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų kovoje stipresnis buvo „Randeris“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:55 val.)