Randeris vs BC „Ambi“ & Alaina (64:59)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Turnyrinės lentelės kaimynų kovoje stipresnis buvo „Randeris“

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:55 val., peržiūros: 991

Sekmadienį, vasario 5 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės tarp vietos „Randerio“ ir svečių BC „Ambi & Alaina“ ekipų. Antrame kėlinuke atitrūkę aikštės šeimininkai išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos bei pasiekė pergalę rezultatu 64:59 (13:15, 17:8, 22:22, 12:14).

Susitikimo pradžioje geriau atrodę svečiai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau aikštės šeimininkų prabudimo ilgai laukti nereikėjo. Pastarieji sužaidė sėkmingą atkarpą, kurios dėka persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau kėlinuką geriau užbaigę BC „Ambi & Alaina“ ekipos žaidėjai susigrąžino dviejų taškų atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje spurtą 9:0 surengęs „Randeris“ perėmė iniciatyvą įgydamas septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau svečiai dar bandė vytis, tačiau iki ilgosios pertraukos pradžios atsilaikyti sugebėję aikštės šeimininkai išsaugojo septynių taškų persvarą. 30:23.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau nežymiai geriau pasirodę šeimininkai skirtumą tarp komandų padidino iki devynių taškų. Kiek vėliau BC „Ambi & Alaina“ dar buvo prisivijusi varžovus, bet pastarieji ilgai nesnaudė ir surengę dar vieną spurtą įgijo dviženklį pranašumą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai ištirpdė deficitą iki dviejų taškų, tačiau čia pat ir vėl sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai atitrūko bei išsaugoję pranašumą iki rungtynių pabaigos šventė pergalę rezultatu 64:59.

„Randeris“: Deividas Leonavičius – 18 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Laimonas Steponavičius – 12 tšk. (7 išpr. praž.)

BC „Ambi & Alaina“: Vytautas Čypas – 20 tšk., Julius Povilaitis – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Remigijus Snieškus – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Randerio“ pergalė (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:30 val.)ASU antroje rungtynių pusėje parklupdė Randeris komandą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)