BC „Boom“ vs MRU VSF (49:53)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„MRU VSF“ išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 01:43 val., peržiūros: 1862

Pirmadienį, gegužės 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių pusfinalio rungtynės tarp vietos BC „Boom“ bei svečių „MRU VSF“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susirėmimas pusfinalyje. Pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė BC „Boom“ ekipa, tačiau šiandien „MRU VSF“ ekipa neleido jiems žaisti savo žaidimo. Svečiai pademonstravo nuostabią gynybą ir nors patys puolime nežibėjo, tačiau to jiems užteko, kad pasiekti pergalę po pratęsimo.

Pirmajį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri įsiveržė į priekį ir savo varžovams per kiek daugiau nei pusę ketvirčio leido įmesti vos keturis taškus. Aikštelės šeimininkai taip pat demonstravo neblogą gynybą, tačiau jų puolimas buvo visiškai sustojęs. Galiausiai BC „Boom“ ekipoje iššovė A.Urmulevičius, kurio taiklūs tolimi metimai pagyvino puolimą, bet nuo atsiliekančiųjų vaidmens iki ketvirčio pabaigos jis neišgelbėjo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:15. Antrajame kėlinyje jau geriau žaisti sekėsi aikštelės šeimininkams. Jie patys pademonstravo gerą gynybą ir viso kėlinio metu leido savo varžovams įmesti tik devynis taškus. Kėlinukui artėjant į pabaigą, BC „Boom“ laimėjo atkarpėlę 7:2 ir įgijo šešių taškų pranašumą, kas šiose rungtynėse reiškė tikrai nemažą pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje „MRU VSF“ šiek tiek apkirpo savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:24.

Trečiąjį ketvirtį BC „Boom“ ekipa pradėjo dviem taikliais dvitaškiais ir komandas skyrė jau septyni taškai. Po šaltoko dušo atsigavusi „MRU VSF“ ekipa laimėjo atkarpėlę 9:2 ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir pirmaujanti komanda porą kartų pasikeitė. Visgi, prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatas buvo lygus – 39:39. Lemiamo ketvirčio metu komandų puolimas buvo visiškai niekinis. Abi komandos demonstravo tiesiog nuostabią gynybą, o tai ir atsiliepė kėlinio rezultatui. Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, „MRU VSF“ turėjo dviejų taškų pranašumą, tačiau tai buvo paskutiniai jų taškai šio kėlinio metu. Tuo aikštelės šeimininkai nepasinaudojo, nes patys buvo strigę varžovų gynyboje. Per paskutines šešias su puse minutės jie pelnė taip pat tik du taškus, kurie leido jiems išplėšti pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 46:46.

Pratęsimą taikliu tritaškiu pradėjo svečių ekipa, tačiau po kelių atakų BC „Boom“ išlygino rezultatą ir iki pratęsimo pabaigos buvo likę trys su puse minutės. Po minutės dvitaškį pelnė „MRU VSF“ ekipa ir įsiveržė į priekį. Kitoje atakoje jie pataikė dar vieną dvitaškį ir įgijo jau keturių taškų pranašumą. Visgi, tai buvo apskritai paskutiniai rungtynių taškai ir tai reiškė, jog „MRU VSF“ išsigelbėjo bei tęs kovą dėl patekimo į finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 49:53.

R.Palčinskas („MRU VSF“):
„Varžovai tikrai mūsų neįvertino. Po praeitų rungtynių rūbinėje net siūlė nebežaist antrų varžybų. Tegul turi dabar. Padarėm namų darbus, treneris atrado naują asistentą, kuris paruošė taktiką. Na, ir turim rezultatą. Turim dar potencialo, nepataikėm tritaškių, buvom tik septyniese, su traumom. Kovosim ir parodysim, kad BC „BOOM“ ekipa privalo gerbti varžovus.“

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)„MRU VSF“ nesugebėję išnaudoti gerų progų gavo antausį nuo šešiese rungtyniavusios „Grande“ ekipos (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:22 val.)BC „Boom“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 17:08 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)