Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs ICE (62:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą

2018 kovo 16 d., Penktadienis, 00:33 val., peržiūros: 666

Ketvirtadienį A.Sabonio KC įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (3/12) ir svečių teisėmis atvykę „ICE (5/11).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Sabonio KC 2000 I – „Beko“, kurie lengvai draskė varžovų gynybą ir greitomis atakomis susikrovė saugų pranašumą ( 10:4). „ICE“ ekipai sunkiai sekėsi įveikti varžovų zoninį spaudimą, tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą ( 15:15). Antrą kėlinuką Sabonio KC 2000 I – „Beko“ pradėjo tolimais metimais ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, „ICE“ tiek puolimas , tiek gynyba atsigavo ir kaip iš natų sužaidė kėlinio pabaigą ir susikrovė 5 taškų pranašumą – 28:33.

Po ilgosios pertraukos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ susigrąžino iniciatyvą į savas rankas,kur išlaikė iki pati kėlinuko pabaigos. Ketvirtame kėlinyje „ICE“ pradėjo agresyviau žaisti baudos aikštelėje ir šeimininkai tik asmeninėmis pražangomis sugebėjo stabdyti varžovus ( 53:56). Sabonio KC 2000 I – „Beko“ toliau neatrado savojo žaidimo, bet likus žaisti minutę laiko komandas skyrė tik du taškai. Rungtynių pabaigoje šeimininkai grubiai klydome puolime, o tuo pasinaudoję „ICE“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 62:68 (15:15, 13:18, 17:10, 17:25)

Po laimėtų rungtynių „ICE“ ekipos treneris, T.Jonkus , kalbėjo:

„Sunki antra pusė turnyrinė. Trys pralaimėjimai iš eilės. Praktiškai saboniukai nepilnos sudėties buvo. Tą patį sunkų žaidimą žaidžiame paskutines tris, keturias rungtynes. Gynyboje sužaidėme kartais gerai, bet puolime stringame. Pavieniais veiksmais bandome gelbėti komandą, bet nesigauna. Reikia daugiau komandą įsivesti į žaidimą, pradėjo trūkti tarpusavo susižaidimo. Liko vienerios rungtynės ir reikia bandyti pataisyti situaciją bei susiruošti atkrintamosioms.“

Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Jaunieji Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ krepšininkai krito ir prieš Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 01:43 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)