Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs ICE (69:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:18 val., peržiūros: 595

Trečiadienį A.Sabonio KC įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2/5) ir svečių teisėmis atvykę „ICE“ (3/6).

Rungtynės prasidėjo šeimininkų zoniniu spaudimu ir greitai Sabonio KC 2000 I – „Beko“ atitrūko nuo varžovų ( 12:2). „ICE“ toliau klydo puolime, o M.Klusaitis smeigė trečią tritaškį metimą ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 19:6). Svečiams niekaip nepavyko perprasti varžovų puolimo, kur Sabonio KC 2000 I – „Beko“ išlaikė susikrautą pranašumą ( 29:15). Antrame kėlinyje šeimininkams iš tolimos distancijos užsirašo krepšys, o „ICE“ ėmė lipti varžovams ant kulnų, kur skirtumas ištirpo iki 6 taškų – 41:35.

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų vyko toliau atkakli kova ir skirtumas nepakito ( 49:42). „ICE“ pavykdavo sumažinti atotrūkį, tačiau Sabonio KC 2000 I – „Beko“ svarbiais momentais smeigdavo tritaškį metimą ir atstatydavo viską į vietas ( 54:44). Likus žaisti dvi minutes svečiai surengė spurtą ir komandas skyrė 4 taškai ( 56:52). Ketvirtame kėlinyje „ICE“ bandė mažinti skirtumą ,tačiau svarbiais momentais klydo puolime ( 64:54). Likus žaisti keturias minutes svečiai surengė spurtą 6:0, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Likus žaisti minutę laiko rezultatas tapo lygus, tačiau G.Mažeika paskutinėmis sekundėmis išprovakavo baudą, kur realizavo vieną baudos metimą ( 69:68). Per likusį laiką „ICE“ suklydo lemiamu momentu ir Sabonio KC 2000 I – „Beko“ šventė pergalę, rezultatu – 69:68 (29:15, 12:20, 15:17, 13:16)

Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:33 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)Jaunieji Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ krepšininkai krito ir prieš Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 01:43 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)Solidžias rungtynes sužaidę „Kauno TMPC“ įveikė „ICE“ krepšininkus (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:29 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)