Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs BC „Amber Grill“ (70:91)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“

2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:23 val., peržiūros: 746

Ketvirtadienį A.Sabonio KC salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC 200 I – "Beko" ir svečių teisėmis atvykę BC"Amber Grill". Pirmajame susitikime "Kesko Senukai" įveikė varžovus po atkaklios kovos.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau BC "Amber Grill" viena koja buvo priekyje nei varžovai ir išlaikė minimalų pranašumą. Vis dėlto, M.Šemeklis smeigė tritaškių lietų ir svečiai susikrovė dviženklį pranašumą ( 23:31). Antrame ketvirtyje Sabonio KC 200 I – "Beko" nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir sušvelnino skirtumą iki trijų taškų, tačiau svečiai toliau buvo pranašesni po krepšiu, kur greitomis atakomis rinko lengvus taškus. Prieš ilgąją pertrauką vė susikrovė dviženklį pranašumą – 39:52.

Po ilgosios pertraukos P.Mykolaitis žaidė nestubdomai ir toliau draskė varžovų gynybą, ko pasakoje pranašumas išaugo iki dvidešimt taškų. Per likusį laiką BC "Amber Grill" išsaugojo susikrautą pranašumą ( 52:71). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinė sirena skelbė BC "Amber Grill" triuškinančią pergalę, rezultatu – 70:91 (23:31, 16:21, 13:19, 18:20)

Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:33 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 kovo 06 d., antradienis, 20:19 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)