Kauno TPMC vs BC „Boom“ & Basket24.lt (124:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 18 d., Ketvirtadienis, 18:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Boom“ & Basket24.lt

2018 sausio 18 d., Ketvirtadienis, 21:06 val., peržiūros: 635

Ketvirtadienį, sausio 18 – ąją dieną, Kauno TMPC sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Kauno TMPC“ ir svečių BC „Boom“ & Basket24.lt komandos.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir iškart šovė į priekį 10:5, bet svečiai netrukus įsižaidė ir pradėjo mažinti deficitą. „Kauno TMPC“ puikiai išnaudojo savo ūgio persvarą, varžovų klaidas ir po atkarpos 12:0 jau turėjo 15 taškų pranašumą, o baigė pirmąjį kėlinuką turėdami 14 taškų persarą – 30:16. Antrasis ketvirtis prasidėjo septyniais iš eilės šeimininkų tritaškiais, o iš jų keturis smiegė vienas I.Krukonis, netrukus dar po tritaškį priedėjo E.Kaluginas ir D.Gudeliauskas, o šeimininkai jau triuškino savo varžovus (59:22). Svečiai išsikvėpė, varžovai nemažindami tempo jau tiesiog štampavo vieną rezultatyvią ataką po kitos ir po dviejų kelinių jau turėjo solidžią persvarą – 65:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, nors svečių rezultatyvumas padidėjo, tačiau prasta gynyba neleido mažinti rezultato, taip pat koją kišo ir klaidos, o po trijų kėlinių komandas skyrė 26 taškų „Kauno TMPC“ persvara – 90:64. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai komanda ir toliau žaidė užtrinktai ir po truputį didino savo solidų pranašumą. Visas rungtynes pirmavę šeimininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 124:87 (30:16, 35:15, 25:33, 34:23).

Solidžias rungtynes sužaidę „Kauno TMPC“ įveikė „ICE“ krepšininkus (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:29 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)