Kauno TPMC vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69)

2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 21:43 val., peržiūros: 795

Sausio 25 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kauno TMPC“ ir svečiai „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva.

Rungtynes abi komandos pradėjo demonstruodamos labai greitą žaidimą (12:9), tačiau šeimininkai apšilo ir greitai spurtavo, todėl pasibaigus pirmajam kėlinukui jau turėjo 12 taškų pranašumą (26:14).

Antrajame kėlinuke „Kauno TMPC“ ir toliau demonstravo nuostabų pataikymą, kas jiems leido ir toliau bėgti nuo varžovų. Šeimininkai sugebėjo antrąjį ketvirtį pabaigti spurtu 23:5 ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką jau tapo triuškinantis (56:25) šeimininkų naudai.

Trečiajame kėlinyje rezultatas nesikeitė, o šeimininkai ir toliau dominavo abejuose aikštės pusėse (66:29). Po trijų kėlinių rezultatas jau siekė 37 taškų pranašumą ir ketvirtasis kėlinukas liko tik formalumai (81:44).

Paskutiniajame ketvirtyje abi komandos per daug nesistengė gyntis, žaidimas buvo labai greitas, bet šeimininkai neleido varžovam sumažinti atsilikimo ir šventė pergalę rezultatu 111:69 (26:14, 30:11, 25:19, 30:25). „Kauno TMPC“ tai buvo šeštoji pergalė.

„Kauno TMPC“ komandos treneris Algirdas Žadeikis:

Šiandien, tarp kitko, sekėsi labai neblogai, nuo pat pradžių žaidė visa komanda, ne vienas, ne du atskirai,bet žaidė komandini žaidimą, pradžioj kaip pasigavo gerą natą komanda, tai tokia ir baigė rungtynes.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Akademijos“ krizė gilėja ‒ šįkart nusileista užtikrintai žaidusiai BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ekipai (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno TPMC“ tritaškių atkarpa padėjo palaužti „Kauno autobusus“ (82:75) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)