ASU ‒ Vytis 2 vs Akademija (56:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU neprilygo Akademija komandai

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:19 val., peržiūros: 497

Ketvirtadienio vakarą A.Stulginskio universiteto sporto salėje vyko savotiškas derbis. ASU studentai priėmė to pačio rajono Akademija komandą. Sisitikimą šiek tiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po L.Macijauskas tritaškio pirmavo 10:5. Vis tik iki kėlinuko galo svečiai susikaupė ir V.Bunikis bei P.Grigaitis pastangomis puolime po pirmo ketvirčio turėjo jau minimalų pranašumą savo pusėje 16:17. Antrajame ketvirtyje toliau dominavo svečių komandos lyderis P.Grigaitis, kuris puikiai žaisdamas puolime didino savo komandos pranašumą. Varžovų gretose kiek sėkmingiau puldamas krepšį atakavo D.Jankūnas, kurio pastangomis šeimininkai neleido per daug nutolti svečiams ir po dviejų kėlinių 29:36 pirmavo Akademija.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po A.Bulys tritaškio skirtumas tirpo iki keturių 34:38 ir visa kova dar laukė priešakyje. Skirtumas tarp komandų panašus išliko iki pat kėlinio galo visą laiką pirmaujant Akademija komandai, o po trijų ketvirčių pastarieji pirmavo 44:50. Ketvirtojo ketvirčio viduryje po U.Paškauskas dvitaškio komandas vis dar skyrė vos šešių taškų riba, tačiau tai buvo viskas ką studentai galė pasiūlyti šįvakar varžovam, rungtynių pabaigą ramiau ir tiksliau sužaidę svečiai šventė nelengvą pergalę 56:68.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų vyr. treneris L.Juknys sakė: – Pergalę lėmė didesnis meistriškumas,po draugiškų rungtynių ciklo prasidėjo sezonas ir susižaidimas tik gėrėja.

„Akademija“ ir toliau neklumpa (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:16 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Akademijos“ pergalė (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:41 val.),,DNC ‒ Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Akademija' (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Akademija“ patiesė vienus lygos favoritų (2018 balandžio 03 d., antradienis, 21:46 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygoje finišavo iškovodami bronzos medalius (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:00 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)