Akademija vs ICE (80:67)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 730

Gruodžio 4 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Akademija“ priemė svečius „ICE“. „ICE“ buvo iškovoję dvi pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „Akademijos“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynes „Akademija“ pradėjo galingu puolimu, kai per pirmas dvi minutes pelnė net 11 taškų (11:4). Vėliau šeimininkai apsukų nemažino ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu (19:7). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 15 taškų (29:14). Po „Akademijos“ minutės pertraukėlės „Akademijos“ persvara padidėjo dar trim taškais (32:14).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis persvara toliau augo šeimininkų naudai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 26 taškai (43:17). „Alademijos“ persvara nustojo augti, o įpusėjus kėliniui minutės pertraukėlės paprašė „ICE“ (47:22). Po jos komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 26 taškai (53:27). Per likusį laiką aštuonis taškus be atsako pelnė „Akademija“ (61:27).

Trečiame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai, ypač strigo „Akademijos“ puolimas. Sužaidus septynias minutes „Akaemija“ buvo pelniusi tik du taškus kėlinyje, o komandas skyrė 23 taškai (65:42). Visgi kėlinio paskutinėmis minutėmis „Akademija“ atgaivino puolimą ir neleido varžovams priartėti (72:48).

Per pirmas tris ketvirto kėlinio minutes komandos pelnė tik po keturis taškus, o „Akademijos“ treneris paprašė minutės pertraukėlės (76:52). Vėliau komandos žaidė lygiai, įpusėjus kėliniui komandas skyrė 24 taškai (78:54). Po dar vienos „Akademijos“ minutės pertraukėlės „ICE“ priartėti pavyko, bet atkūrti intrigą ne. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:81. „Akademija“ iškovojo šeštą pergalę, o „ICE“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Akademijos“ treneris L.Juknys: „Neturiu šiandien ką pasakyti. Tiesiog buvome stipresni ir viskas.“

„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Akademija“ ir toliau neklumpa (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:16 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Akademija“ eliminavo „Huawei“ iš tolimesnės kovos (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Akademija“ patiesė vienus lygos favoritų (2018 balandžio 03 d., antradienis, 21:46 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)Fantastišką tempą pademonstravę „Akademijos“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)