Huawei vs Akademija (84:91)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“

2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 1147

Pirmadieį, A. Sabonio centro salėje įvyko A lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Huawei“ ir svečių teisėmis atvykę „Akademija“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Nors šeiminkai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas „Akademija“ spurtas rungtynių pabaigoje.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo svečiai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „Huawei“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių – 22:28.

Antrame kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą. Bet tai truko neilgam, nes svečiai padarė kelias greitas atakas ir jau vėl turėjo pranašumą. „Huawei “ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažinti. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „Akademija“ žaidėjas E.Aukštikalnis pataikęs 7 taškus, padėjo komandai pasprukti nuo priešininkų – 39:50.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkų ekipa priartėjo prie varžovų. Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Akademija“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 62:74.

Ketvirtame kėlinyje „Akademija“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir išlaikė savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 84:91.

„Akademija“ komandos traneris L.Juknys: Kovingas charakteris lėmė mūsų pergalę.

Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Huawei“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:43 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:49 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Akademija“ eliminavo „Huawei“ iš tolimesnės kovos (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:53 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Akademijos“ pergalė (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)