DNC ‒ Sporto fėja vs Akademija (67:70)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 balandžio 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ patiesė vienus lygos favoritų

2018 balandžio 03 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 813

Antradienį, balandžio 3 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „A“ lygos, antrojo etapo rungtynės tarp vietos „DNC – Sporto fėja“ bei svečių „Akademija“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai, o lemiamu momentu pranašesni buvo svečiai, kurie ir iškovojo pergalę.

Pirmojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai. Didžiąją kėlinio dalį, pranašumą savo rankose laikė aikštelės šeimininkai, kurie vienu metu turėjo ir poros atakų pranašumą. Visgi, per likusį kėlinio laiką „Akademijai“ pavyko sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:18. Antrojo kėlinuko metu vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė, komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais ir žaidė gana apylygiai. Visgi, iniciatyvos iš savo rankų nepaleido „DNC – Sporto fėja“ ekipa, o ketvirčiui einant į pabaigą, sužaidė gerą atkarpą ir skaičiavo jau devynių taškų pranašumą. Visgi, ketvirtį sėkmingu tritaškiu užbaigė svečiai ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:34.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Akademija“, kuri greitai pradėjo tirpdyti savo atsilikimą, o netrukus jau ir patys įsiveržė į priekį. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nesikeitė ir svečiai išlaikė pranašumą savo rankose. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:55. Lemiamo ketvirčioje pirmoje pusėje komandos prametė metimus iš dėkingų padėčių, o „DNC – Sporto fėja“ mažais žingsneliais artėjo prie savo varžovų ir sužaidus pusę ketvirčio, išlygino rezultatą. Vėliau komandos žaidė labai apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Lemiamais momentais minimalų pranašumą turėjo svečių ekipa, o likus 13-ai sekundžių, jų pranašumas buvo jau trys taškai. Aikštelės šeimininkų paskutiniai du bandymai išplėšti pratęsimą nepavyko ir „Akademija“ išsaugojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:70.

Linas Juknys („Akademija“):
“Vaikinais didžiuojuosi. Šaunuoliai. Atlakstyti penkiese „A“ lygoje 40-imt minučių yra rimti reikalai“.

Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Akademija“ eliminavo „Huawei“ iš tolimesnės kovos (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Akademija“ ir toliau neklumpa (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:16 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)