DNC ‒ Sporto fėja vs Akademija (88:83)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,DNC ‒ Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Akademija'

2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 754

Pirmadienį, balandžio 23 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko A lygos pusfinalio rugtynės, kuriose susitiko šeimininkai „DNC – Sporto fėja“ bei svečių „Akademija“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai ir viskas sprendėsi lemiamais rungtynių momentais. Šįkart sėkmė nusišypsojo šeimininkų ekipai, kuri ir džiaugėsi pergale.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Pradžioje kėlinio svečių ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau ją perimė aikštelės šeimininkai ir trapų pranašumą išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:23.

Antrojo kėlinio pradžioje „DNC – Sporto fėja“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo trijų taškų pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems sekėsi laikyti panašų pranašumą savo rankose, bet kėlinuko pabaigoje „Akademija“ ekipai pavyko persverti rezultatą savo pusėj. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:48.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo padidinti rezultatą ir atsiplėšti nuo svečių, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai – 68:64.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo apylygiai. Abi komandos keitėsi greitomis atakomis ir pataikytais taškais. Bet šiandeną laimė nusišypsojo „DNC – Sporto fėja“ komandai, kuri ir iškovojo pergalę rezultatu – 88:83.

„DNC – Sporto fėja“ komandos treneris D.Budginas: Kovingas charakteris lėmė pergalę.

„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)Taškų lenktynėse ‒ „DNC ‒ Sporto fėjos“ pergalė (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)