Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (76:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 12 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Jaunieji Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ krepšininkai krito ir prieš Advokatų kontora „Konsus“

2018 sausio 13 d., Šeštadienis, 01:43 val., peržiūros: 552

Sausio 12 – ąją dieną, penktadienį, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir svečių – Advokatų kontora „Konsus“ komandos.

Susitikimą svečiai pradėjo pelnydami 7 taškus be atsako. Šeimininkai taip pat netrukus atidarė savo taškų sąskaitą, tačiau G. Kemzūros ir M. Sadausko vedama svečių komanda įpusėjus ketvirčiui jau turėjo dviženklę persvarą (4:16). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pagaliau įsivažiavo ir pradėjo užtikrinčiau žaisti puolime, o sėkminga kėlinio pabaiga leido jiems prisivyti varžovus – 16:24. Antrasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo „saboniukams“, kurie dar labiau priartėjo prie varžovų ir netrukus atsiliko vos per vieną metimą (25:28). Tačiau tada G.Kemzūra pelnė 5 taškus iš eilės ir leido Advokatų kontora „Konsus“ kiek lengviau atsikvėpti. Tačiau šeimininkų komandos jaunimas nemažino apsukų ir vėl energingiau sužaidę kėlinio pabaigą, po R. Brazinsko tritaškio, prieš ilgąją petrauką atsilikinėjo jau tik dviem taškais – 40:42.

Po ilgosios pertraukos išryškėjo svečių patirtis ir fizinės jėgos pranašumas po krepšiu. Šeimininkai pralaimėjo atkarpą 14:2 ir sužaidus keturias minutes turėjo 14 taškų deficitą. Komandą vėl į priekį vedė gerą atkarpą sužaidęs G.Kemzūra, o vienu metu komandas skyrė ir 16 taškų. Šįkart šeimininkams nepavyko pakartoti sėkmingos kėlinio pabaigos ir prieš lemiamą ketvirtį Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ komanda atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 56:69. Ketvirtajame kėlinuke svečiai iš esmės kontroliavo rungtynių eigą sau naudinga linkme ir ilgąją dalį išlaikė dviženklį pranašumą, bet šeimininkai bandė kilti į lemiamą šturmą ir po atkarpos 6:0 jie sumažino deficitą iki kovinio – 5 taškų, tačiau patys netrukus praleido 5 taškus iš eilės ir turėjo pripažinti varžovų pergalę – 76:86 (16:24, 24:18, 16:27, 20:17).

Po pergalės Advokatų kontora „Konsus“ treneris A.Šiaulys kalbėjo: Buvome pikti po vakar rungtynių. Nors suolas buvo ir trumpas, šiandien padėti galėjo tik septyni žaidėjai, tačiau susirinkę vyrukai parodė, kad gali ir moka žaisti aukšto lygio krepšinį. Deja, nepavyko išvengti bangų antrajame ir ketvirtajame kėliniuose, kuriuose buvom atitrūkę. Vos tik atitrūkdavom, tuoj kiek atsipalaiduodavom, o jaunieji varžovai greit užtai nubausdavo. Tačiau rungtynių pabaigą sužaidėme drausmingai ir pavyko iškovoti pergalę.“

BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)