DNC ‒ Sporto fėja vs Advokatų kontora „Konsus“ (112:93)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93)

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 22:31 val., peržiūros: 876

Kovo 28d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės tarp: „DNC – Sporto fėja“ ir Advokatų kontoros „Konsus“.

Runtynės prasidėjo gan rezultatyviu, apylygiu ir permainingu abiejų komandų žaidimu. Per pirmąjį ketvirtį „Konsus“ krepšininkai įmetė net 6 tritaškius, o 2 D. Stankevičiaus tritaškiai kėlinio pabaigoje leido „Konsus“ ekipai įgyti pranašumą – 24:27.

Antrame kėlinyje vėl dominavo puolimas, tik šį kart „DNC – Sporto fėjos“ krepšininkam sekėsi geriau. Per kėlinį jie surinko net 34 taškus, iš kurių 5 tritaškiai ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami – 58:54.

Trečiame kėlinyje apylygus žaidimas pasikeitė įpusėjus ketvirčiui, „DNC – Sporto fėja“ krepšininkai surengė 16:4 spurtą ir išsiveržė į priėkį dviženkliu – 15 taškų pranašumu – 86:71.

Ketvirtame kėlinyje jau keitėsi ne daug kas, solidžiai į priekį pabėgę „DNC – Sporto fėja“ sugebėjo išlaikyti savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 112:93 (24:27, 34:27, 28:17, 26:22).

„DNC – Sporto fėja“ Dainius Bakanas:

Šią pergalę skiriam Doncei ir už tai tikimes gerų lauktuvių iš Maldyvų.

Geležine gynyba, antroje rungtynių pusėje, pasižymėjusi „DNC ‒ Sporto fėja“ ekipa įveikė „Kauno autobusus“ (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 22:26 val.)Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)