R2P Sport ‒ S/M vs BC „Amber Grill“ (73:76)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 732

Sekmadienio vakarą dar vienose B lygos rungtynėse R2P Sport ‒ S/M priėmė BC „Amber Grill“. Susitikimas prasidėjo permainingai rungtynių svarstyklėms krypstant tai į vieną, tai į kitą pusę. Vos penkiese susirinkę ir geros nuotaikos nestokojantys BC „Amber Grill“ vaikinai buvo nusiteikę pasilinksminti ir aikštelėje, tačiau po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo 22:19. Antrajame ketvirtyje svečių gretose šalia R. Puikio ir D. Šemeklio puolimo „vežimą“ pradėjo traukti po krepšiu vis geriau besijaučiantis T.Kuckailis. Nors varžovų gretose puolime taip pat sėkmingai rungtyniavo trejetas P.Pacevičius, A.Labanauskas, M.Kvedaras vis tik ilsėtis komandos ėjo pirmaujant svečiams 36:42.

Trečiajame ketvirtyje svečiai tarsi išsimušė iš ritmo. Tuo pasinaudoję šeimininkai netruko M.Daraškevičius pastangomis ne tik išlyginti, tačiau sužaidę sėkmingą atkarpą kėlinio pabaigoje galiausiai ir persverti rezultatą savo naudai. Neveikianti toliašaudė BC „Amber Grill“ artilerija jiems kainavo brangiai ir po trijų ketvirčių 59:54 priekyje jau buvo R2P Sport ‒ S/M. Ketvirtojo ketvirčio trečiąją minutę po P.Pacevičius dvitaškio svečiai įgijo rekordinį septynių taškų bonusą, tačiau tuomet svečiai surengė neįtikėtiną spurtą 14:0, kuriame pasižymėjo visas jau minėtas BC „Amber Grill“ trejetukas. Nors prasidėjus priešpaskutinei minutei komandas vis dar skyrė septyni taškai, bet šeimininkai rankų nuleisti neketino, o po taiklaus M.Kvedaras šūvio iš toli likus minutei intriga vėl atgijo. Trijų taškų skirtumas išsilaikė iki pat paskutinių sekundžių, o pratęsimą išplėšti galėjęs lemiamas M.Kvedaras tolimas metimas tikslo nepasiekė ir pergale džiaugėsi BC „Amber Grill“ 76:73.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidėjas R.Kondratavičius negailėjo pagyrų savo draugams, labai džiaugėsi geriausią sezono mačą sužaidusiu T.Kuckailis ir iškovota pelnyta pergale.

BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)