Rivjera baldai ‒ Grizliai vs BC „Amber Grill“ (60:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 27 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60)

2018 kovo 27 d., Antradienis, 21:26 val., peržiūros: 622

Kovo 27d., antradienį, Sabonio krepšinio centro II sporto salėje įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės tarp: BC „Amber Grill“ ir „Rivjera baldai – Grizliai“.

Rungtynės prasidėjo atkakliu abiejų komandų žaidimu, pusę pirmojo kėlinio vyko permaininga kova, tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė BC „Amber Grill“ krepšininkai – 18:21.

Antrame kėlinyje savo pranašumą pradėjo užtikrintai tvirtinti BC „Amber Grill“. „Grizliams“ per antrąjį ketvirtį pavyko įmesti tik 13 taškų, tuo tarpu varžovams dvigubai daugiau. Per kėlinį BC „Amber Grill“ susikrovė 16 taškų pranašumą – 31:47.

Trečiame kėlinyje „Grizlių“ puolimas šiek tiek atsigavo, tačiau BC „ Amber Grill“ vis surasdavo spragų gynyboje ir niekaip neleido varžovams priartėti – 49:69.

Ketvirtame kėlinyje „Rivjera baldai – Grizliai“ ekipos puolimas visiškai sustojo ir varžovus pasivyti darėsi vis sunkiau, BC „Amber Grill“ sunkusis krašto puolėjas P.Mykolaitis įmetė net 41 tašką ir užtikrino BC „Amber Grill“ komandos pergalę – 60:86 (18:21, 13:26, 18:22, 11:17).

BC „Amber Grill“ Komandos treneris: Dovydas Šemeklis:

Pergalę lėmė tai, kad turbūt šiandien mes jos labiau norėjom, nes priešams šiandien nelabai sekėsi net įmesti iš po krepšio, tai tada jau gan sunku pasidaro jiem laimėti, be to turim lygos MVP kuris renka po 40 taškų, o varžovams nepavyko jo sustabdyti.

BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)ASU ‒ Vytis 2 pirmosios pergalės dar teks palaukti, nusileista Rivjera baldai ‒ Grizliai (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:17 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)